Pro doprovod malých neplavců nabízí MČ Praha 5 zvýhodněné vstupné do aquaparku

06/03/2019 Šťastné dítě

Bojí se vaše ratolest ve věku od jednoho roku do tří let vody a vy jste zodpovědný rodič, který nezastává metodu, že se naučí plavat, když ho „hodíte do bazénu“? Pak právě pro vás připravila MČ Praha 5 ve spolupráci Aquaparkem Barrandov výhodné vstupné pro „seznamování se s vodou“ v brouzdališti.

Od března do června 2019 zaplatí dospělý, který se od úterý do pátku v čase od 6 :00 do 11:30 hodin rozhodne doprovodit (a hlídat) „bázlivého prcka“ v brouzdališti, kde si „osahá, co voda dělá” za vstup pouze 40 Kč/ 100 minut (místo obvyklých 85 Kč/100 minut.)

Nižší cenu za doprovod dítěte do brouzdaliště v Aquaparku Barrandov mohou rodiče uplatnit po předložení tzv. plavenky.

•  Podmínkou pro získání zlevněné vstupenky je trvalé bydliště rodiče na městské části Praha 5.

Plavenka bude vydávána na základě ověření trvalého bydliště v občanském průkazu.

• Plavenka je přenosná – rodiče mohou využít možnosti nahlásit další 3 dospělé osoby, které budou děti doprovázet.

Výdej plavenek

Den Čas Místo výdeje
 pondělí a středa 8:00 – 18:00 ÚMČ Praha 5, nám. 14. října 4, v kanceláři č. 216
a každé sudé úterý 8:00 – 12:00 Poliklinika Barrandov, Krškova 807, suterén č. dveří BS 034

Důležité: Připomínáme, že zvýhodněné vstupné je určeno k využití vnitřního (a za teplého počasí i venkovního) dětského brouzdaliště. Nevztahuje se na využití bazénu.

Návštěvníci Aquaparku Barrandov jsou povinni se řídit pravidly provozovatele, které jsou vyvěšeny na recepci u vstupu do objektu.

• Tímto pilotním projektem s platností od března do června 2019 radnice chce ověřit zájem rodičů o nabízenou aktivitu pro jejich děti. V případě kladných ohlasů je připravena hledat další možnosti rozšíření nabídky.

Foto 1: 123rf.com

Foto 2: Aqupark Barrandov