hospodářská komora

Interpelovaný: Bc. Lukáš Herold, místostarosta

Téma: Obvodní hospodářská komora v Praze 5 a lži pana místostarosty

Vážený pane místostarosto,

na moji interpelaci ze dne 23. 6. 2016, kde se vás mj. tážu, zda jediným kritériem pro výběr Mgr. Marcely Justové na pozici vedoucí Odboru bytů a privatizace je to, že jste oba členové stejné politické strany a že se dobře znáte z Obvodní hospodářské komory pro Prahu 5, pro kterou p. Justová externě školila, jste mi písemně a dokonce i veřejně na zasedání zastupitelstva sdělil, že p. Justová stejně tak jako vaše žena Eva Heroldová nikdy pro Obvodní hospodářskou komoru Prahy 5 neškolila. Údaje z internetu, konkrétně přímo z webových stránek komory, hovoří o opaku. Marcela Justová i vaše manželka Eva Heroldová pro komoru externě školily. Tyto informace byly po mé interpelaci v červnu tohoto roku z webových stránek komory staženy, lze je ale v internetových vyhledávačích bez problému dohledat. Tážu se vás tedy, proč lžete zastupitelstvu i veřejnosti o tom, že Eva Heroldová a Marcela Justová externě školily či možná ještě školí pro Obvodní hospodářskou komoru v Praze 5, které vy předsedáte?

Děkuji předem za odpověď.

Tatiana Konrádová

zastupitelka, předsedkyně zastupitelského klubu SZ

V Praze dne 22. 9. 2016

Odpověď:

zástupce starosty MČ P5

20. 10. 2016

Interpelovaný: Bc. Lukáš Herold, zástupce starosty MČ Prahy 5

Interpelaci podala: Bc.Tatiana Konrádová, zastupitelka MČ Prahy 5

Vážená paní zastupitelko

odpovídám na Vaši interpelaci ze dne 22. 09. 2016.

řečeno s klasikem, tento způsob komunikace zdá se mi poněkud nešťastným.

Přestaňte prosím unavovat občany, sebe a nakonec i mne hloupostmi a vytvářením pseudokauz. Nedržte se vždy hesla drzé čelo lepší než poplužný dvůr. Zkuste se zabývat potřebami občanů naší městské části a ne svými neukojenými ambicemi. Přestaňte si vymýšlet, pomlouvat a osočovat.

Nevím, kolikrát Vám mám ještě opakovat, že paní Justová nikdy pro Obvodní hospodářskou komoru v Praze 5 neškolila. Neškolila pro ni ani má žena, ač je naprosto nepochopitelné, proč se na toto ptáte.  Zkuste se víc než virtuálním světem internetu zabývat realitou, zkuste rozlišovat slova uvažovaný a proběhnuvší. Přiveďte mi jediného člověka, který byl školen Obvodní hospodářskou komorou v Praze 5 od doby, kdy jí předsedám. Upozorňuji Vás však předem, nikoho takového nenajdete, neboť žádné školení se v této době neuskutečnilo.

Zástupce starosty MČ Praha 5