účast v komisích

Datum odpovědi:
19. 06. 2012
Interpelující:
Mgr. Lucie Roučková, Ph.D.
Interpelovaný:

Interpelace:

Interpelace ve věci účasti v komisích rady

Starosta MČ Prahy 5

Vážený pane starosto,

dne 12. 4. 2012 proběhlo u Vás jednání se zástupci zastupitelského klubu ODS pány Vojtěchem Zapletalem a Lukášem Heroldem ve věci účasti členů našeho zastupitelského klubu v komisích rady.  Následující den Vám bylo v této věci za zastupitelský klub ODS panem Lukášem Heroldem zasláno písemné stanovisko klubu. Vzhledem k tomu, že jste do dnešního dne na toto vůbec nijak nereagoval, volíme cestu interpelace.

Zaslaný mail ze dne  13.  4.  2012 přikládám v příloze a je součástí interpelace.

Vážený pane starosto, žádáme Vás o odpověď v řádném termínu.

Mgr. Lucie Vávrová Ph.D

předsedkyně zastupitelského klubu ODS

V Praze dne 22.5.2012

Odpověď:

Vážená paní předsedkyně,

Vaši žádost jsme v koalici zvážili a tímto Vás informuji, že zástupci opozice budou mít na jednání komisí RMČ Praha 5 své místo. Tato dohoda bude formalizována usnesením RMČ Praha 5.

starosta Městské části Praha 5