Den dětí v Radlické kulturní sportovně se vydařil

V neděli 31. května 2020 uspořádala Městská část Praha 5 Den dětí v prostorách Radlické kulturní sportovny na Smíchově. Děti si nejvíce užily skákací hrad, u-rampu, bavila je baby-jóga, písničková MYŠaMAŠ revue a dětská diskotéka. Společně s dětmi si i rodiče užili promítání filmu Čtyřlístek a pro všechny účastníky byla připravena spousta dobrot, bez nichž se žádná pořádná oslava neobejde. Radlická kulturní sportovna stojí v industriální zóně, slouží ke sportování a k pořádání kulturních akcí.

Jsem ráda, že jsme se tady díky postupnému rozvolňování opatření mohli všichni sejít a že se umoudřilo i počasí. Z každého setkání s dětmi cítím pozitivní energii a jsem nadšená, když vidím, jak moc si oslavu užívají,“ řekla Renáta Zajíčková, starostka městské části Praha 5. Během odpoledne se na místě  vystřídalo kolem 200 dětí.

Další akcí, kterou MČ Praha 5 pro děti a rodiče chystá, bude koncem června zábavné odpoledne k ukončení školního roku. Místem konání bude areál Císařská louka a restaurace Cinda. Přesný termín konání není určen, bude včas zveřejněn na webových stránkách Prahy 5 a na facebooku.

Reportáž PRAHATV  z  oslavy Dne dětí je ke zhlédnutí níže.