13. ročník Pražského cyklozvonění aneb Na kole do ZOO

19/09/2019

Vážení občané, srdečně vás zveme na 13. ročník Pražského cyklozvonění, které se koná v sobotu 21. září 2019 od 9:15 hodin a sraz je na Tilleho náměstí (před OD Billa) a jízda bude pokračovat přes Prokopské údolí, Barrandovský most, Hlubočepy, Smíchov a kostel sv. Václava.

Nad akcí převzala záštitu starostka Renáta Zajíčková (ODS) a radní David Dušek (STAN).

Akce Pražské cyklozvonění má za cíl propagovat aktivní mobilitu, bezpečnou cyklistickou dopravu a možnosti rekreace v Praze. V pořadí 13. ročník akce, kterou začaly organizovat společně městské části, zahrnuje společnou jízdu cyklistických skupin z míst po celé Praze. Trasy budou připraveny pro pěší i příchozí na kolech.

Letošní rok se partnerem akce stala pražská Zoologická zahrada, která pro účastníky společné jízdy nabízí symbolické vstupné, díky kterému mohou navštívit v den akce 21. září všechny expozice.