Závěrečná zpráva k projektu švýcarsko – české spolupráce

25/04/2016

Městská část Praha 5 zahájila v loňském roce spolupráci se švýcarským městem Biel/Bienne. V rámci projektu „Principy a dobrá praxe v řízení kvality základních škol“ došlo k výměně zkušeností z oblasti základního školství u nás a ve švýcarském kantonu Bern. Do projektu se zapojilo 5 základních škol z naší městské části a dvě základní školy z Bielu.

Po vzájemných návštěvách v ČR a ve Švýcarsku probíhalo od září 2015 na jednotlivých základních školách a na Úřadu městské části Praha 5 pilotní testování inovací, pro které Praha 5 našla inspiraci v Bielu. O výsledcích pilotáže informovali ředitelé jednotlivých škol na závěrečné konferenci k projektu, která se uskutečnila v únoru 2016 v Praze.

Důležitým výstupem projektu je Závěrečná evaluační zpráva, kterou naleznete v příloze.

Podpořeno z Programu švýcarsko-české spolupráce

Přílohy ke stažení