Vlajka Tibetu bude i na Smíchovské radnici

05/03/2003

K akci, která má připomenout podporu obyvatelům Tibetu a nesouhlas s porušováním lidských práv v této zemi, odmítající čínskou nadvládu, vyvěšujeme již několik let,” uvedl místostarosta Vojtěch Zapletal (ODS), který radním návrh přednesl. Rada návrh jednomyslně schválila.

Vlajka Tibetu bude i na Smíchovské radnici

Rada MČ Praha 5 schválila vyvěšení tibetské vlajky na budově radnice v pondělí dne 10. 3. 2003 v rámci celosvětové akce “Vlajka pro Tibet”. “K akci, která má připomenout podporu obyvatelům Tibetu a nesouhlas s porušováním lidských práv v této zemi, odmítající čínskou nadvládu, vyvěšujeme již několik let,” uvedl místostarosta Vojtěch Zapletal (ODS), který radním návrh přednesl. Rada návrh jednomyslně schválila.