Khamoro dětský den v parku Portheimka

2.6.2023

Městská část Praha 5 zve 2. června do Parku Portheimka od 15:00 hodin na dětský den s Khamoro festivalem. Nane čhave, nane bacht – nejsou děti, není štěstí. Starým romským příslovím se řídí na Khamoru už několik let, a proto ani letos nebude chybět program pro ty nejmenší. Co vás, holky a kluci, na dětském dni čeká? Spousta zábavy, spousta atrakcí, spousta hudby! Zaskákejte si na nafukovacím hradu, nechte si pomalovat obličej, udělejte si třpytivé tetování, vyfoukněte si nekonečnou bublinu z megabublifuku, zasoutěžte si v nejrůznějších disciplínách a užijte si hudbu, kterou milujete! Hvězdami celého dne budou rapeři Franklin Catch a Rakys ze Sokolova, kteří si říkají Cizinci. Těšit se, ale můžete i třeba na zpěváka Pepu Reisse nebo na Dianu a Claudii Kurdikovy.