Den dětí na pražských náplavkách

1.6.2022

Přijďte oslavit Den dětí a rodičů na Smíchovskou náplavku!

Na Den dětí budou náplavky patřit hlavně našim malým ratolestem. Plno zábavy najdou na obou březích Vltavy, v Praze 5 a Praze 2.

Těšit se mohou na workshopy, malování na obličej, divadelní představení, žonglování, aktivity, hry, staročeský kolotoč a střelnici. Toto vše můžete zažít ve středu 1. června od 10:00 až do 17:00 hodin! Akce je určena pro děti ve věku 3-12 let a je zdarma. Vybrané aktivity jsou kapacitně omezeny. Pořadatelé si vyhrazují právo akci změnit, případně zcela zrušit v případě nepříznivých podmínek.

Akce se koná pod záštitou starostky MČ Praha 2 Ing. Alexandry Udženiji, pod záštitou místostarosty MČ Praha 5 Bc. Lukáše Herolda a pod záštitou Mgr. Jan Chabra radního hlavního města Prahy.