Sedmý ročník Talentu Prahy 5 vyvrcholí dnes na Smíchově

Finálový večer tradiční soutěže Talent Prahy 5, jejímž posláním je podporovat mladé hudební talenty a nasměrovat je na cestu hudebníků-profesionálů, proběhne ve středu 5. února od 19.30 hod. v Národním domě na Smíchově.

Na pódiu vystoupí deset nejlepších účastníků letošního ročníku plus tři hosté, kteří společně s předním domácím orchestrem PKF – Prague Philharmonia (dříve Pražská komorní filharmonie) zajisté připraví divákům nevšední zážitek.

„Zvláště bych chtěla upozornit na vystoupení mimořádně talentovaného houslisty, teprve pětiletého Richarda Kollerta,“ láká na koncert zástupkyně starosty Marie Ulrichová-Hakenová (bez PP), která nad soutěží společně se zastupitelem Lukášem Heroldem (ODS) převzala záštitu.

„Sedmý ročník soutěže Talent Prahy 5 pořádá PKF – Prague Philharmonia ve  spolupráci s městskou částí Praha 5 a na finálový večer srdečně zveme nejen naše občany,“ dodal zastupitel Lukáš Herold (ODS).

Vstup je zdarma, pozvánky na akci je možné si vyzvednout v Informačním centru Prahy 5 o. p. s. a od 29.1. také v informačních kancelářích Prahy 5 (Štefánikova, Nám. 14. Října, Barrandov).

Vstupenky si lze rezervovat e-mailem na adrese vstupenky@pkf.cz, či telefonicky na 224 267 644.

Podrobné informace o koncertu

Večerem provede herec Alfréd Strejček, interprety odmění zástupkyně starosty Marie Ulrichová-Hakenová (vlevo).