Sdružení Spotřebitel net – otevření nových bezplatných poraden

11/10/2011

Otevření nových poraden po objednání

Sdružení Spotřebitel net rozširuje síť bezplatných poraden i mimo Prahu, aby rady  a pomoc byly dostupnější více spotřebitelům. Kromě tří pražských jsou otevřeny od 1.října 2011 další čtyři poradny v regionech. Více  najdete na www.spotrebitel.net, v kolonce “o nás” a přímo v kontaktech. Naším úsilím je dostat se blíže ke spotřebitelům a pomoci řešit jejich problémy.

Zároveň Spotřebitel net oznamuje, že mohou naši spotřebitelé poslouchat příběhy a zároveň i rady s přímými dotazy po telefonu v pravidelném pořadu na stanici „Region pro Středočeský kraj“, každý čtvrtek od 11.hodiny po zprávách téměř do 12.hodiny dopoledne.

Nejvíce zmiňovaný podvodný obchod

Sdružení Spotřebitel net v úterý 27. 9. 2011 vydalo tiskovou zprávu, kde jako první upozorňovalo na podvodné e-shopy a vyzývalo spotřebitele, kteří jsou podvedeni, aby se nám přihlásili. Podnětů jsme dostali velké množství, některé směřovaly i na jiné e-shopy, které se chovají také klamavě. Ale s největším počtem podvedených vede jednoznačně rajnakupu.eu.
Spotřebitel net chystá hromadné trestní oznámení na tento e shop, aby zatrhl dalšímu pokračování  podvodů! Proto ještě jednou vyzýváme všechny podvedené spotřebitele, aby se na nás obrátili a přidali se k  trestnímu oznámení. Další e-shopy, které  klamou spotřebitele na základě stížností, později určitě zveřejníme, aby poctivé e-shopy neutrpěly újmu.