Rada schválila prodeje dalších domů

19/02/2003

V rámci probíhající privatizace domů a bytů na Praze 5 schválili radní městské části další prodeje celých domů. “Šlo o čtyři materiály, které se týkaly tří samostatných domů a jednoho trojbloku,” uvedl místostarosta Petr Horák, který má privatizaci na starosti. Domy se prodávaly právnickým osobám, vzniklým z řad nájemníků.

V rámci probíhající privatizace domů a bytů na Praze 5 schválili radní městské části další prodeje celých domů. “Šlo o čtyři

Dům Na Vysoké II. číslo 13 s pěti byty byl prodán za cenu těsně nad dva miliony korun, trojblok v ulici Pod Děvínem 27, 29 a 31 s dvanácti byty byl prodán za zhruba 3,2 milionu korun. Dům v Grafické 40, který má devět bytů, získá družstvo za 930 tisíc korun a dům v Holečkově 109 s celkem deseti byty získá společnost s ručením omezeným ?U Mozarta? za skoro 1,6 milionu korun. Všechny prodeje budou realizovány bez splátek.