Praha 5 zvýšila bezpečnostní opatření v základních školách, bude pokračovat v mateřinkách

04/10/2016

MČ Praha 5 navazuje na projekt zvyšování bezpečnosti v základních školách, během něhož byly o prázdninách provedeny stavební úpravy budov a instalace videozvonků (viz zdezde), a zadala ke zpracování projektovou dokumentaci k realizaci případných bezpečnostních opatření v mateřských školách.

„Projekt posoudí aktuální stav bezpečnosti v mateřských školách, zřizovaných MČ Praha 5. V návaznosti na výsledky pak přijmeme případná opatření,“ říká zástupce starosty Vít Šolle (KDU-ČSL). Projektová dokumentace by měla být hotova na podzim. Na projektu se podílí Odbor bezpečnostní a prevence kriminality Úřadu MČ Praha 5.