Praha 5 má velký potenciál pro rozvoj, říká starostka Renáta Zajíčková

24/09/2019

Je to přesně týden od zvolení dřívější 1. místostarostky Renáty Zajíčkové (ODS) starostkou. Nová starostka Prahy 5 vidí velký potenciál páté městské části a současná koalice hodlá pokračovat v projektech, které započalo předchozí vedení radnice.

„Prahu 5 vnímám jako skvělé místo pro život a bylo by ku škodě obyvatel nepokračovat v projektech, jako je například vybudování základní školy v nově vznikajícím prostoru Smíchov City nebo vznik domu s pečovatelskou službou v Hlubočepích. Asi se shodneme na tom, že území Prahy 5 se musí rozumně rozvíjet a že má být využit potenciál, kterým naše městská část disponuje,“ říká starostka Zajíčková.

Nová starostka Městské části Praha 5 Renáta Zajíčková byla hostem moderátora Martina Severy v Praha TV, kde se věnovali klíčovým tématům pro rozvoj Pětky.