Praha 5 má svého Podnikatele a Živnostníka roku 2016

Pátá městská část zná svého Podnikatele a Živnostníka roku 2016. Vítězové veřejné ankety byli vyhlášeni během slavnostního večera ve čtvrtek 24. listopadu 2016. Lidé i odborná porota nejvíce ocenili v kategorii Podnikatel roku společnost Dudes & Barbies za KAVÁRNU CO HLEDÁ JMÉNO a v kategorii Živnostník roku Jana Mamulu za dílnu DŘEVOTOČ.

Praha 5 má svého Podnikatele a Živnostníka roku 2016 – v kategorii Podnikatel roku zvítězila společnost Dudes & Barbies za KAVÁRNU CO HLEDÁ JMÉNO, v kategorii Živnostník Jan Mamula za dílnu DŘEVOTOČ. Vítězové byli vyhlášeni během slavnostního večera ve čtvrtek 24. listopadu 2016.

„Podnikatelé a živnostníci mají zásadní vliv na dění a život v městské části. Chceme proto ukázat na to, jak šikovné zde máme lidi, jak spoluvytváří náš společný prostor. Protože ve fungujícím městě musí být vazba občan – podnikatel v synergii. V hledání Podnikatele a živnostníka roku proto budeme pokračovat i v dalších letech,“ říká starosta Radek Klíma (TOP 09). „V rámci ankety chceme zároveň podpořit malé a střední podnikání, na němž naše společnost stojí především,“ dodává zástupce starosty Lukáš Herold (ODS).

O nominaci podnikatelů a živnostníků rozhodovali občané Prahy 5 pomocí anketních lístků. Konečné pořadí nominovaných následně určila porota na základě nejen ekonomických ukazatelů, ale také aktivit v CSR oblasti (společenské odpovědnosti firmy), podpory lokálního trhu a inovací. V loňském roce kategorii Podnikatel roku 2015 vyhrála HUB, s. r. o., kategorii Živnostník roku 2015 Krejčovství Buttig.

Kategorie Podnikatel Prahy 5 roku 2016

1.      společnost Dudes & Barbies za KAVÁRNU CO HLEDÁ JMÉNO