Praha 5 bojuje s graffiti pomocí Antigraffiti programu. I díky němu zmizely ze zdejších fasád desítky nápisů a nelegálních maleb

09/02/2023

Praha 5 již několik let bojuje s nelegálními graffiti prostřednictvím Antigraffiti programu. Program městská část spustila před několika lety, během nichž se aplikací takzvaného antigraffiti nátěru podařilo ochránit mnoho fasád objektů ve vlastnictví městské části a nově i fasád domů soukromých majitelů.

Graffiti jsou problém a snad každá městská část se musí vypořádat s výtvory sprejerů. Praha 5 s graffiti bojuje pomocí  Antigraffiti programu. I díky němu zmizely ze zdejších fasád desítky nápisů a nelegálních maleb.

Lidé mají možnost se přihlásit přes Odbor bytů a převodů nemovitých věcí na e-mail: info@5antigraffiti.cz

Informace o budovách, které byly zařazeny do programu Antigraffit naleznete na geoportálu Prahy 5: https://geoportal.praha5.cz/

Kontakty:

Mgr. Marcela Justová