MČ Praha 5 má samostatné webové stránky komunitního plánování

03/03/2008

V rámci projektu komunitního plánování sociálních služeb v městské části Praha 5 jsou spuštěny nové webové stránky www.kpss5.cz, které osahují veškeré informace o vývoji komunitního plánování nejen na území městské části, ale i v rámci celopražského působení pod vedením Magistrátu hl.m. Prahy.

„Spuštění stránek komunitního plánování je dalším krokem ke zdokonalení systému sociálních služeb na území naší městské části. Jedná se o další pilíř v informování občanů, neziskových organizací a ostatních o dění v sociální oblasti, který bude rychlým a aktuálním pomocníkem všem zájemcům,“ informoval starosta městské části Praha 5 Milan Jančík.

Na stránkách se v reportážích postupně budou představovat poskytovatelé sociálních služeb a neziskové organizace, které jsou aktivní v rámci komunitního plánování a mají zájem se představit veřejnosti. Součástí stránek jsou i Katalog poskytovatelů sociálních služeb v elektronické podobě, který byl poptáván občany v dotazníkovém šetření a seznam neziskových organizací, který čítá více než 1300 subjektů. Do rubriky Novinky jsou vkládány zajímavosti a pozvánky na veřejné akce.

Stránky jsou obsluhovány prostřednictvím redakčního systému a budou až do června tohoto roku zdokonalovány tak, aby byla jejich skladba co nejzajímavější. Připomínky a návrhy k internetovým stránkám mohou občané zasílat na emailové adresy, které jsou uvedeny v kontaktech na internetové adrese www.kpss5.cz.