Malá galerie vystavuje: Nová budova ČSOB

13/04/2016

Přijďte si prohlédnout výstavu Nová budova ČSOB – mimořádný architektonický koncept a progresivní technologie, která se koná od 5. do 30. dubna v prostoru Malé galerie ÚMČ Praha 5 v přízemí budovy Úřadu městské části Praha 5 na adrese Štefánikova 13-15.

Na výstavě si můžete prohlédnout model i vizualizace nové administrativní budovy banky, která bude zdánlivě nenápadnou, avšak svou koncepcí další významnou stavbou na území Prahy 5. Do budovy, částečně zapuštěné do svahu radlického údolí a se střechami pokrytým vzrostlou zelení, která bude splňovat veškeré podmínky moderní, přátelské a ekologické stavby, by se mělo za tři roky nastěhovat 1400 pracovníků skupiny ČSOB. Projektantem je architektonické studio Chalupa architekti.

Malá galerii se od letošního roku zaměřila na rozvojové projekty, možnosti a plány Prahy 5. Více informací si přečtete v tomto článku.