Podnět ke kontrole činnosti správních firem ACCT a Centra

23.9. 2004

Interpelace – podnět ke kontrole  činnosti správních firem ACCT  a Centra

Vážený pane starosto,

Kontrolní výbor zastupitelstva  byl seznámen s výsledkem  kontroly hospodaření se služebními byty u firmy  Správa budov a.s. Vzhledem k tomu, že kontrolou byla shledána závažná pochybení  ze strany firmy Správa budov a.s. , žádám Vás, abyste vydal pokyn k provedení obdobné kontroly    u správních firem ACCT a Centra.

S pozdravem,

Ing. Josef Cuhra

Zastupitel KDU-ČSL.

Odpověď:

Vážený pane kolego,

odpovídám na Vaši interpelaci ve věci ukončení smluvního vztahu mezi MČ Praha 5 a firmou ACCT s. .r o. a sděluji následující:

Vzhledem k tomu, že ještě neskončil soudní spor MČ Praha 5 s firmou ACCT s. r. o.                   o platnosti smluvního vztahu, nelze smluvní vztah s touto firmou vypovědět.

S úctou

Milan  J a n č í k