WP-Polls 2.40 CZ - en to cs_CZ translation catalogue (314 entries)

en: Add Poll
cs_CZ: Přidat anketu

en: Error In Adding Poll '%s'.
cs_CZ: Chyba při přidávání ankety „%s“.

en: Error In Adding Poll's Answer '%s'.
cs_CZ: Chyba při přidávání anketní otázky „%s“.

en: Poll '%s' Added Successfully.
cs_CZ: Anketa '%s' úspěšně přidána.

en: Manage Polls
cs_CZ: Správa anket

en: Answer
cs_CZ: Odpověď

en: You need at least a minimum of 2 poll answers.
cs_CZ: Je třeba zadat nejméně 2 odpovědi.

en: Poll Question
cs_CZ: Anketní otázka

en: Question
cs_CZ: Otázka

en: Poll Answers
cs_CZ: Anketní odpověď

en: Add Answer
cs_CZ: Přidat odpověď

en: Remove Answer
cs_CZ: Odstranit odpověď

en: Answer %s
cs_CZ: Odpověď '%s':

en: Poll Multiple Answers
cs_CZ: Počet odpovědí

en: Allows Users To Select More Than One Answer?
cs_CZ: Umožnit uživateli vybrat více než jednu odpověď?

en: No
cs_CZ: Ne

en: Yes
cs_CZ: Ano

en: Maximum Number Of Selected Answers Allowed?
cs_CZ: Maximální počet odpovědí?

en: Poll Start/End Date
cs_CZ: Datum/čas zveřejnění

en: Start Date/Time
cs_CZ: Datum/čas začátku

en: End Date/Time
cs_CZ: Datum/čas ukončení

en: Do NOT Expire This Poll
cs_CZ: Neukončovat tuto anketu

en: Cancel
cs_CZ: Zrušit

en: Delete All Logs
cs_CZ: Vymazat všechny záznamy

en: All Polls Logs Have Been Deleted.
cs_CZ: Všechny záznamy byly vymazány.

en: An Error Has Occured While Deleting All Polls Logs.
cs_CZ: Chyba: Nelze vymazat všechny záznamy anket.

en: Delete Logs For This Poll Only
cs_CZ: Vymazat záznamy jen pro tuto anketu

en: All Logs For '%s' Has Been Deleted.
cs_CZ: Všechny záznamy pro „%s“ byly vymazány.

en: An Error Has Occured While Deleting All Logs For '%s'
cs_CZ: Chyba: Nelze vymazat všechny záznamy pro „%s“

en: Delete Poll Answer
cs_CZ: Vymazat anketní odpověď

en: Poll Answer '%s' Deleted Successfully.
cs_CZ: Anketní odpověď „%s“ vymazána.

en: Error In Deleting Poll Answer '%s'.
cs_CZ: Chyba: Nelze vymazat anketní odpověď  „%s“.

en: Open Poll
cs_CZ: Otevřít anketu

en: Poll '%s' Is Now Opened
cs_CZ: Anketa „%s“ je nyní otevřena

en: Error Opening Poll '%s'
cs_CZ: Chyba při otevírání ankety „%s“

en: Close Poll
cs_CZ: Uzavřít anketu

en: Poll '%s' Is Now Closed
cs_CZ: Anketa „%s“ je nyní uzavřena

en: Error Closing Poll '%s'
cs_CZ: Chyba při uzavírání ankety „%s“

en: Delete Poll
cs_CZ: Vymazat anketu

en: Error In Deleting Poll '%s' Question
cs_CZ: Chyba při mazání anketní otázky „%s“

en: Poll '%s' Deleted Successfully
cs_CZ: Anketa „%s“ byla vymazána

en: Guest
cs_CZ: Host

en: Poll's Logs
cs_CZ: Záznamy o anketách

en: There are a total of <strong>%s</strong> recorded vote for this poll. | There are a total of <strong>%s</strong> recorded votes for this poll.
cs_CZ[0]: Celkem <strong>%s</strong> zaznamenaný hlas pro tuto anketu.
cs_CZ[1]: Celkem <strong>%s</strong> zaznamenané hlasy pro tuto anketu.
cs_CZ[2]: Celkem <strong>%s</strong> zaznamenaných hlasů pro tuto anketu.

en: <strong>&raquo;</strong> <strong>%s</strong> vote is casted by registered users | <strong>&raquo;</strong> <strong>%s</strong> votes are casted by registered users
cs_CZ[0]: <strong>&raquo;</strong> <strong>%s</strong> registrovaný uživatel hlasoval
cs_CZ[1]: <strong>&raquo;</strong> <strong>%s</strong> registrovaní uživatelé hlasovali
cs_CZ[2]: <strong>&raquo;</strong> <strong>%s</strong> registrovaných uživatelů hlasovalo

en: <strong>&raquo;</strong> <strong>%s</strong> vote is casted by comment authors | <strong>&raquo;</strong> <strong>%s</strong> votes are casted by comment authors
cs_CZ[0]: <strong>&raquo;</strong> <strong>%s</strong> hlas odevzdán komentujícím
cs_CZ[1]: <strong>&raquo;</strong> <strong>%s</strong> hlasy odevzdány komentujícími
cs_CZ[2]: <strong>&raquo;</strong> <strong>%s</strong> hlasů odevzdáno komentujícími

en: <strong>&raquo;</strong> <strong>%s</strong> vote is casted by guests | <strong>&raquo;</strong> <strong>%s</strong> votes are casted by guests
cs_CZ[0]: <strong>&raquo;</strong> <strong>%s</strong> hlas odevzdán hostem
cs_CZ[1]: <strong>&raquo;</strong> <strong>%s</strong> hlasy odevzdány hosty
cs_CZ[2]: <strong>&raquo;</strong> <strong>%s</strong> hlasů odevzdáno hosty

en: Filter Poll's Logs
cs_CZ: Filtr anketních záznamů

en: Display All Users That Voted For
cs_CZ: Zobrazit všechny uživatele, kteří hlasovali pro

en: Voters To EXCLUDE
cs_CZ: Vyloučit hlasující

en: Registered Users
cs_CZ: Registrovaní uživatelé

en: Comment Authors
cs_CZ: Autoři

en: Guests
cs_CZ: Hosté

en: Filter
cs_CZ: Filtr

en: Display Users That Voted For
cs_CZ: Zobrazit uživatele, kteří hlasovali pro

en: More Than
cs_CZ: Více než

en: More Than Or Exactly
cs_CZ: Více než nebo přesně

en: Exactly
cs_CZ: Přesně

en: Less Than Or Exactly
cs_CZ: Méně než nebo přesně

en: Less Than
cs_CZ: Méně než

en: 1 Answer
cs_CZ: Jedna odpověď

en: %s Answer | %s Answers
cs_CZ[0]: %s odpověď
cs_CZ[1]: %s odpovědi
cs_CZ[2]: %s odpovědí

en: Guests will automatically be excluded
cs_CZ: Hosté budou automaticky vyloučeni

en: Display What This User Has Voted
cs_CZ: Zobrazit, jak tento uživatel volil:

en: Clear Filter
cs_CZ: Vymazat filtr

en: Poll Logs
cs_CZ: Záznamy o anketách

en: This default filter is limited to display only <strong>100</strong> records.
cs_CZ: Filtr je defaultně nastaven  na <strong>100</strong> záznamů.

en: Date
cs_CZ: Datum

en: User
cs_CZ: Uživatel

en: No.
cs_CZ: Čís.

en: Total number of records that matches this filter: <strong>%s</strong>
cs_CZ: Počet záznamů odpovídajících tomuto filtru: <strong>%s</strong>

en: No poll logs matches the filter.
cs_CZ: Žádný anketní záznam neodpovídá filtru.

en: No poll logs available for this poll.
cs_CZ: Žádný záznam pro tuto anketu není k dispozici.

en: Delete Poll Logs
cs_CZ: Vymazat anketní záznamy

en: Are You Sure You Want To Delete Logs For This Poll Only?
cs_CZ: Opravdu chcete vymazat záznamy pro tuto anketu?

en: You are about to delete poll logs for this poll '%s' ONLY. This action is not reversible.
cs_CZ: Chcete vymazat záznamy pro anketu „%s“. Tato akce je nevratná.

en: Note: If your logging method is by IP and Cookie or by Cookie, users may still be unable to vote if they have voted before as the cookie is still stored in their computer.
cs_CZ: Poznámka: Pokud je zapnuta metoda ověřování s IP+cookie nebo cookie, uživatelé nebudou moci hlasovat v téže anketě, dokud nevymažou uložené cookie.

en: Edit Poll
cs_CZ: Editovat anketu

en: No Changes Had Been Made To Poll's Question '%s'.
cs_CZ: Nelze změnit, pokud nebude určena anketní otázka „%s“.

en: No Changes Had Been Made To Poll's Answer '%s'.
cs_CZ: Nelze změnit, pokud nebude určena anketní odpověď „%s“.

en: Poll's Answer '%s' Edited Successfully.
cs_CZ: Anketní odpověď „%s“ byla změněna.

en: Invalid Poll '%s'.
cs_CZ: Chybná anketa „%s“.

en: Poll's Answer '%s' Added Successfully.
cs_CZ: Anketní odpověď „%s“ byla přidána.

en: Poll '%s' Edited Successfully.
cs_CZ: Anketa „%s“ byla změněna.

en: No more poll's answer to be removed.
cs_CZ: Nemůžete odstranit anketní odpovědi.

en: Answer No.
cs_CZ: Odpověď č.

en: Answer Text
cs_CZ: Text odpovědi

en: No. Of Votes
cs_CZ: Počet hlasů

en: Null Votes
cs_CZ: Neplatné hlasy

en: Delete
cs_CZ: Vymazat

en: You are about to delete this poll's answer '%s'.
cs_CZ: Chcete vymazat anketní odpověď „%s“.

en: Total Votes:
cs_CZ: Celkem hlasů:

en: Total Voters:
cs_CZ: Celkem hlasujících:

en: Edit Start Date/Time
cs_CZ: Upravit datum/čas začátku

en: This Poll Will Not Expire
cs_CZ: Tato anketa nebude ukončena

en: You are about to CLOSE this poll '%s'.
cs_CZ: Chcete ukončit anketu „%s“.

en: You are about to OPEN this poll '%s'.
cs_CZ: Chcete otevřít anketu „%s“.

en: Polls
cs_CZ: Ankety

en: Total Voters
cs_CZ: Počet hlasujících

en: Status
cs_CZ: Stav

en: Action
cs_CZ: Provést

en: No Expiry
cs_CZ: Neskončí

en: Displayed:
cs_CZ: Zobrazena:

en: Open
cs_CZ: Otevřít

en: Future
cs_CZ: Budoucí

en: Closed
cs_CZ: Ukončeno

en: Logs
cs_CZ: Záznamy

en: Edit
cs_CZ: Upravit

en: You are about to delete this poll, '%s'.
cs_CZ: Chcete vymazat anketu „%s“.

en: No Polls Found
cs_CZ: Nenalezena žádná anketa

en: Polls Stats:
cs_CZ: Statistiky anket:

en: Total Polls:
cs_CZ: Celkem anket:

en: Total Polls' Answers:
cs_CZ: Celkem odpovědí v anketách:

en: Total Votes Casted:
cs_CZ: Celkem odevzdaných hlasů:

en: Polls Logs
cs_CZ: Záznamy anket

en: Are You Sure You Want To Delete All Polls Logs?
cs_CZ: Určitě chcete vymazat všechny záznamy anket?

en: You are about to delete all poll logs. This action is not reversible.
cs_CZ: Chcete vymazat všechny záznamy anket. Tato akce je nevratná!

en: No poll logs available.
cs_CZ: Žádný anketní záznam není k dispozici.

en: Poll Bar Style
cs_CZ: Styl ukazatele

en: Poll AJAX Style
cs_CZ: AJAX styl

en: Sort Poll Answers By Option
cs_CZ: Nastavení typu odpovědí

en: Sort Order Of Poll Answers Option
cs_CZ: Nastavení pořadí odpovědí

en: Sort Poll Results By Option
cs_CZ: Nastavení pořadí podle výsledků

en: Sort Order Of Poll Results Option
cs_CZ: Nastavení pořadí výsledků

en: Number Of Polls Per Page To Display In Poll Archive Option
cs_CZ: Počet anket na stránku v archivu anket

en: Type Of Polls To Display In Poll Archive Option
cs_CZ: Typy zobrazení anket v archivu

en: Poll Archive URL Option
cs_CZ: URL archivu anket

en: Show Poll Achive Link Option
cs_CZ: Zobrazit odkaz na archivu anket

en: Current Active Poll Option
cs_CZ: Aktivní anketa

en: Poll Close Option
cs_CZ: Uzavřená anketa

en: Logging Method
cs_CZ: Metoda přihlášení

en: Cookie And Log Expiry Option
cs_CZ: Volba vypršení cookie a přihlášení

en: Allow To Vote Option
cs_CZ: Kdo může hlasovat

en: Updated
cs_CZ: Upraveno

en: No Poll Option Updated
cs_CZ: Žádná anketa nebyla upravena

en: Poll Options
cs_CZ: Nastavení ankety

en: Use CSS Style
cs_CZ: Použít CSS styl

en: Poll Bar Background
cs_CZ: Barva pozadí

en: Poll Bar Border
cs_CZ: Barva okraje

en: Poll Bar Height
cs_CZ: Výška ukazatele

en: Your poll bar will look like this
cs_CZ: Náhled ukazatele

en: Polls AJAX Style
cs_CZ: Styl AJAX

en: Show Loading Image With Text
cs_CZ: Zobrazit obrázek nahrávání s textem

en: Show Fading In And Fading Out Of Poll
cs_CZ: Zobrazit efekt zesvětlování ankety

en: Sorting Of Poll Answers
cs_CZ: Nastavení pořadí odpovědí

en: Sort Poll Answers By:
cs_CZ: Pořadí odpovědí:

en: Exact Order
cs_CZ: Přesné pořadí

en: Alphabetical Order
cs_CZ: Abecední pořadí

en: Random Order
cs_CZ: Náhodné pořadí

en: Sort Order Of Poll Answers:
cs_CZ: Pořadí odpovědí:

en: Ascending
cs_CZ: Vzestupné

en: Descending
cs_CZ: Sestupné

en: Sorting Of Poll Results
cs_CZ: Nastavení pořadí výsledků

en: Sort Poll Results By:
cs_CZ: Pořadí výsledků:

en: Votes Casted
cs_CZ: Odevzdaných hlasů:

en: Sort Order Of Poll Results:
cs_CZ: Pořadí výsledků:

en: Allow To Vote
cs_CZ: Umožnění hlasování

en: Who Is Allowed To Vote?
cs_CZ: Kdo může hlasovat?

en: Guests Only
cs_CZ: Jen hosté

en: Registered Users Only
cs_CZ: Jen registrovaní

en: Registered Users And Guests
cs_CZ: Registrovaní a hosté

en: Poll Logging Method:
cs_CZ: Metoda ověření:

en: Do Not Log
cs_CZ: Žádný záznam

en: Logged By Cookie
cs_CZ: Pomocí cookie

en: Logged By IP
cs_CZ: Pomocí IP

en: Logged By Cookie And IP
cs_CZ: Pomocí cookie a IP

en: Logged By Username
cs_CZ: Pomocí uživatelského jména

en: Expiry Time For Cookie And Log:
cs_CZ: Čas pro cookie a přihlášení:

en: seconds (0 to disable)
cs_CZ: sekund (0 pro vypnutí)

en: Poll Archive
cs_CZ: Archiv anket

en: Number Of Polls Per Page:
cs_CZ: Počet anket na stránku:

en: Type Of Polls To Display In Poll Archive:
cs_CZ: Typ zobrazených anket v archivu:

en: Closed Polls Only
cs_CZ: Jen ukončené ankety

en: Opened Polls Only
cs_CZ: Jen otevřené ankety

en: Closed And Opened Polls
cs_CZ: Ukončené a otevřené ankety

en: Poll Archive URL:
cs_CZ: URL archivu anket:

en: Display Poll Archive Link Below Poll?
cs_CZ: Zobrazit odkaz na archiv pod anketou?

en: Note
cs_CZ: Poznámka

en: Only polls' results will be shown in the Poll Archive regardless of whether the poll is closed or opened.
cs_CZ: Budou zobrazeny výsledky z archivu bez ohledu na to, zda jsou ankety ukončeny nebo otevřeny.

en: Current Active Poll
cs_CZ: Právě probíhající anketa

en: Do NOT Display Poll (Disable)
cs_CZ: Nezobrazovat anketu (vypnuto)

en: Display Random Poll
cs_CZ: Zobrazit náhodnou anketu

en: Display Latest Poll
cs_CZ: Zobrazit poslední anketu

en: Display Multiple Polls
cs_CZ: Zobrazit více anket

en: If you chose 'Display Multiple Polls' for the above option, you need to configure it in Presentation -> Widgets -> Poll.
cs_CZ: Pokud chcete zobrazit více anket najednou, musíte to nastavit ve volbách Vzhled -> Widgety -> Ankety.

en: When Poll Is Closed
cs_CZ: Pokud je anketa ukončena

en: Display Poll's Results
cs_CZ: Zobrazit výsledky ankety

en: Display Disabled Poll's Voting Form
cs_CZ: Zobrazit formulář vypnuté ankety

en: Do Not Display Poll In Post/Sidebar
cs_CZ: Nezobrazovat anketu v článku/postranní liště

en: Save Changes
cs_CZ: Uložit změny

en: Voting Form Header Template
cs_CZ: Šablona záhlaví

en: Voting Form Body Template
cs_CZ: Šablona formuláře

en: Voting Form Footer Template
cs_CZ: Šablona zápatí

en: Result Header Template
cs_CZ: Šablona záhlaví výsledku

en: Result Body Template
cs_CZ: Šablona výsledku

en: Result Body2 Template
cs_CZ: Šablona výsledku 2

en: Result Footer Template
cs_CZ: Šablona zápatí výsledku

en: Result Footer2 Template
cs_CZ: Šablona zápatí výsledku 2

en: Poll Archive Link Template
cs_CZ: Šablona odkazu na archiv

en: Poll Archive Poll Header Template
cs_CZ: Šablona záhlaví archivu

en: Poll Archive Poll Footer Template
cs_CZ: Šablona zápatí archivu

en: Poll Archive Paging Header Template
cs_CZ: Šablona záhlaví archivu

en: Poll Archive Paging Footer Template
cs_CZ: Šablona zápatí archivu

en: Poll Disabled Template
cs_CZ: Vypnout šablonu

en: Poll Error Template
cs_CZ: Chyba šablony

en: Vote
cs_CZ: Hlasujte

en: View Results Of This Poll
cs_CZ: Zobrazit výsledky této ankety

en: View Results
cs_CZ: Zobrazit výsledky

en: Votes
cs_CZ: Hlasy

en: You Have Voted For This Choice
cs_CZ: Hlasoval jste pro tuto možnost

en: Vote For This Poll
cs_CZ: Hlasujte v této anketě

en: Polls Archive
cs_CZ: Archiv anket

en: Start Date:
cs_CZ: Datum začátku:

en: End Date:
cs_CZ: Datum konce:

en: Sorry, there are no polls available at the moment.
cs_CZ: Aktuálně není k dispozici žádná anketa

en: An error has occurred when processing your poll.
cs_CZ: Nastala chyba při zpracování vaší ankety

en: Poll Templates
cs_CZ: Šablony anket

en: Template Variables
cs_CZ: Proměnné šablon

en: Display the poll's ID
cs_CZ: Zobrazit ID ankety

en: Display the poll's answer ID
cs_CZ: Zobrazit ID odpovědi

en: Display the poll's question
cs_CZ: Zobrazit otázku

en: Display the poll's answer
cs_CZ: Zobrazit odpověď

en: Display the poll's total votes NOT the number of people who voted for the poll
cs_CZ: Zobrazit celkový počet anketních hlasů, nikoliv počet lidí, kteří hlasovali v anketě

en: Display the poll's answer without HTML formatting.
cs_CZ: Zobrazit odpověď bez HTML formátování.

en: Displays URL to poll's result
cs_CZ: Zobrazit URL výsledku

en: Display the poll's answer votes
cs_CZ: Zobrazit počet odpovědí

en: Display the poll's most voted answer
cs_CZ: Zobrazit odpověď s nejvíce hlasy

en: Display the poll's answer percentage
cs_CZ: Zobrazit počet odpovědí v procentech

en: Display the poll's answer votes for the most voted answer
cs_CZ: Zobrazit odpověď, pro kterou nejčastěji hlasovali

en: Display the poll's answer image width
cs_CZ: Zobrazit šířku obrázku odpovědi

en: Display the poll's answer percentage for the most voted answer
cs_CZ: Zobrazit odpověď, pro kterou nejvíce hlasovali v procentech

en: Display the poll's least voted answer
cs_CZ: Zobrazit odpověď s nejméně hlasy

en: Display the poll's start date/time
cs_CZ: Zobrazit datum a čas začátku ankety

en: Display the poll's answer votes for the least voted answer
cs_CZ: Zobrazit odpověď, pro kterou nejméně hlasovali

en: Display the poll's end date/time
cs_CZ: Zobrazit datum a čas ukončení ankety

en: Display the poll's answer percentage for the least voted answer
cs_CZ: Zobrazit odpověď, pro kterou nejméně hlasovali v procentech

en: Display the the maximum number of answers the user can choose if the poll supports multiple answers
cs_CZ: Zobrazit maximální počet odpovědí, které si může uživatel vybrat při více možných odpovědích

en: Display "checkbox" or "radio" input types depending on the poll type
cs_CZ: Zobrazit "pole" nebo "tlačítko" pro zadání, závislé na typu ankety

en: Display the number of people who voted for the poll NOT the total votes of the poll
cs_CZ: Zobrazit počet lidí, kteří hlasovali v anketě, nikoliv počet hlasů.

en: Display the poll archive URL
cs_CZ: Zobrazit URL archivu

en: Note: <strong>%POLL_TOTALVOTES%</strong> and <strong>%POLL_TOTALVOTERS%</strong> will be different if your poll supports multiple answers. If your poll allows only single answer, both value will be the same.
cs_CZ: Poznámka: Počet <strong>%POLL_TOTALVOTES%</strong> a <strong>%POLL_TOTALVOTERS%</strong> bude rozdílný, jestliže je zapnuta volba vícenásobných odpovědí. Pokud bude zapnuta volba jen jedné odpovědi, bude výsledek shodný.

en: Poll Voting Form Templates
cs_CZ: Šablona formuláře hlasování

en: Voting Form Header:
cs_CZ: Záhlaví formuláře:

en: Allowed Variables:
cs_CZ: Přípustné proměnné:

en: Restore Default Template
cs_CZ: Obnovit základní šablonu

en: Voting Form Body:
cs_CZ: Formulář:

en: Voting Form Footer:
cs_CZ: Zápatí formuláře:

en: Poll Result Templates
cs_CZ: Šablona výsledků

en: Result Header:
cs_CZ: Záhlaví výsledku:

en: Result Body:
cs_CZ: Formulář výsledku:

en: Displayed When The User HAS NOT Voted
cs_CZ: Zobrazit, pokud uživatel nehlasoval

en: Displayed When The User HAS Voted
cs_CZ: Zobrazit, pokud uživatel hlasoval

en: Result Footer:
cs_CZ: Zápatí výsledku:

en: Poll Archive Templates
cs_CZ: Šablona archivu

en: Poll Archive Link
cs_CZ: Odkaz na archiv

en: Template For Displaying Poll Archive Link
cs_CZ: Šablona pro zobrazení odkazu na archiv

en: Individual Poll Header
cs_CZ: Vlastní záhlaví ankety

en: Displayed Before Each Poll In The Poll Archive
cs_CZ: Zobrazit před každou anketou z archivu

en: Individual Poll Footer
cs_CZ: Vlastní zápatí ankety

en: Displayed After Each Poll In The Poll Archive
cs_CZ: Zobrazit za každou anketou z archivu

en: Paging Header
cs_CZ: Záhlaví stránky

en: Displayed Before Paging In The Poll Archive
cs_CZ: Zobrazeno před každou anketou z archivu

en: Paging Footer
cs_CZ: Zápatí stránky

en: Displayed After Paging In The Poll Archive
cs_CZ: Zobrazeno za každou anketou z archivu

en: Poll Misc Templates
cs_CZ: Šablony nenalezených anket

en: Poll Disabled
cs_CZ: Anketa vypnuta

en: Displayed When The Poll Is Disabled
cs_CZ: Zobrazit, když jsou ankety vypnuty

en: Poll Error
cs_CZ: Chyba ankety

en: Displayed When An Error Has Occured While Processing The Poll
cs_CZ: Zobrazit při chybě zpracování ankety

en: UNINSTALL WP-Polls
cs_CZ: Odinstalovat plugin WP-Polls

en: Table '%s' has been deleted.
cs_CZ: Tabulka „%s“ byla odstraněna.

en: Setting Key '%s' has been deleted.
cs_CZ: Klíč nastavení „%s“ byl odstraněn.

en: Error deleting Setting Key '%s'.
cs_CZ: Chyba při odstraňování klíče nastavení „%s“.

en: Uninstall WP-Polls
cs_CZ: Odinstalovat WP-Polls

en: <a href="%s">Click Here</a> To Finish The Uninstallation And WP-Polls Will Be Deactivated Automatically.
cs_CZ: <a href="%s">Klikněte</a> a dokončete odinstalaci, plugin WP-Polls bude automaticky deaktivován.

en: Deactivating WP-Polls plugin does not remove any data that may have been created, such as the poll data and the poll's voting logs. To completely remove this plugin, you can uninstall it here.
cs_CZ: Deaktivací pluginu WP-Polls nebudou ztracena data ze záznamů o hlasování. Kompletní odinstalaci WP-Polls můžete provést zde.

en: WARNING:
cs_CZ: POZOR:

en: Once uninstalled, this cannot be undone. You should use a Database Backup plugin of WordPress to back up all the data first.
cs_CZ: Pokud odinstalujete data z databáze, nebudou už moci být obnovena a budou navždy ztracena. Můžete použít Database Backup plugin pro WordPress k zálohování dat.

en: The following WordPress Options/Tables will be DELETED:
cs_CZ: Tyto soubory/tabulky budou smazány:

en: WordPress Options
cs_CZ: Soubory WP-Polls ve WordPresu

en: WordPress Tables
cs_CZ: Tabulky WP-Polls ve WordPresu

en: Do you really want to uninstall WP-Polls?
cs_CZ: Opravdu chcete odinstalovat WP-Polls?

en: You Are About To Uninstall WP-Polls From WordPress.\nThis Action Is Not Reversible.\n\n Choose [Cancel] To Stop, [OK] To Uninstall.
cs_CZ: Chcete odebrat WP-Polls z WordPresu.\nTuto akci nelze vzít zpět!!!\n\n NE - [Cancel] Stop,ANO - [OK] Odstranit.

en: Title
cs_CZ: Název

en: Display Polls Archive Link Below Poll?
cs_CZ: Zobrazit odkaz na archiv pod anketou?

en: Select Multiple Polls
cs_CZ: Vybrat více anket

en: Your last request is still being processed. Please wait a while ...
cs_CZ: Vaš požadavek je právě vykonáván. Čekejte...

en: Please choose a valid poll answer.
cs_CZ: Vyberte platnou odpověď.

en: Maximum number of choices allowed:
cs_CZ: Maximální povolený počet vybraných odpovědí:

en: Please check the \'Yes\' checkbox if you want to delete all logs.
cs_CZ: Zvolte ANO, pokud chcete vymazat všechny záznamy.

en: Please check the \'Yes\' checkbox if you want to delete all logs for this poll ONLY.
cs_CZ: Zvolte ANO, pokud chcete vymazat záznamy jen pro tuto anketu.

en: Enter Poll ID
cs_CZ: Zadejte ID ankety

en: Error: Poll ID must be numeric
cs_CZ: Chyba: ID ankety musí být číslo

en: Please enter Poll ID again
cs_CZ: Vyberte ID ankety znovu

en: Poll
cs_CZ: Anketa

en: Insert Poll
cs_CZ: Vložit anketu

en: Loading
cs_CZ: Nahrávání

en: Note: There is a poll embedded within this post, please visit the site to participate in this post's poll.
cs_CZ: Poznámka: Tato anketa je vložena automaticky do příspěvku.

en: Page %s of %s
cs_CZ: Stránka %s z %s

en: &laquo; First
cs_CZ: &laquo; První

en: Last &raquo;
cs_CZ: Poslední &raquo;

en: Unable To Update Poll Total Votes And Poll Total Voters. Poll ID #%s
cs_CZ: Nelze upravit celkový počet hlasů a hlasujících. ID ankety je %s

en: You Had Already Voted For This Poll. Poll ID #%s
cs_CZ: Již jste hlasovali v této anketě.<i style="display:none">%s</i>

en: Invalid Poll ID. Poll ID #%s
cs_CZ: Chybné ID ankety. ID ankety je %s

en: WP-Polls
cs_CZ: WP-Polls (Ankety)

en: <strong>%s</strong> poll was created. | <strong>%s</strong> polls were created.
cs_CZ[0]: Vytvořena <strong>%s</strong> anketa.
cs_CZ[1]: Vytvořeny <strong>%s</strong> ankety.
cs_CZ[2]: Vytvořeno <strong>%s</strong> anket.

en: <strong>%s</strong> polls' answer was given. | <strong>%s</strong> polls' answers were given.
cs_CZ[0]: Vytvořena <strong>%s</strong> anketní odpověď.
cs_CZ[1]: Vytvořeny <strong>%s</strong> anketní odpovědi.
cs_CZ[2]: Vytvořeno <strong>%s</strong> anketních odpovědí.

en: <strong>%s</strong> vote was casted. | <strong>%s</strong> votes were casted.
cs_CZ[0]: Odevzdán <strong>%s</strong> hlas.
cs_CZ[1]: Odevzdány <strong>%s</strong> hlasy.
cs_CZ[2]: Odevzdáno <strong>%s</strong> hlasů.

en: How Is My Site?
cs_CZ: Jak se vám líbí můj web?

en: Good
cs_CZ: Dobrý

en: Excellent
cs_CZ: Výborný

en: Bad
cs_CZ: Ujde to

en: Can Be Improved
cs_CZ: Snesl by úpravu

en: No Comments
cs_CZ: Bez komentáře
