Network Admin - en to cs translation catalogue (51 entries)

[ctx: theme]
note: translators: %s: theme name
en: Delete %s
cs: Smazat %s

en: Archived
cs: Archivováno

en: Deleted
cs: Deaktivováno

en: Mature
cs: Pouze pro dospělé

en: No sites found.
cs: Nebyly nalezeny žádné weby.

[ctx: site]
en: Mark as Spam
cs: Označit jako spam

[ctx: site]
en: Not Spam
cs: Není spam

en: Last Updated
cs: Poslední aktualizace

[ctx: site]
en: Registered
cs: Registrace

en: Never
cs: Zatím neproběhla

en: Unarchive
cs: Obnovit z archivu

[ctx: verb; site]
en: Archive
cs: Archivovat

en: No themes found.
cs: Nebyly nalezeny žádné šablony.

en: You do not appear to have any themes available at this time.
cs: V současné chvíli bohužel nemáte k dispozici žádné šablony.

en: Theme
cs: Šablona

[ctx: themes]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
cs[0]: Celkem <span class="count">(%s)</span>
cs[1]: Celkem <span class="count">(%s)</span>
cs[2]: Celkem <span class="count">(%s)</span>

en: Enabled <span class="count">(%s)</span> | Enabled <span class="count">(%s)</span>
cs[0]: Povolené <span class="count">(%s)</span>
cs[1]: Povolené <span class="count">(%s)</span>
cs[2]: Povolené <span class="count">(%s)</span>

en: Disabled <span class="count">(%s)</span> | Disabled <span class="count">(%s)</span>
cs[0]: Zakázané <span class="count">(%s)</span>
cs[1]: Zakázané <span class="count">(%s)</span>
cs[2]: Zakázané <span class="count">(%s)</span>

en: Broken <span class="count">(%s)</span> | Broken <span class="count">(%s)</span>
cs[0]: Poškozené <span class="count">(%s)</span>
cs[1]: Poškozené <span class="count">(%s)</span>
cs[2]: Poškozené <span class="count">(%s)</span>

en: Enable
cs: Povolit

en: Disable
cs: Zakázat

en: Network Disable
cs: Zakázat v síti webů

en: Broken Theme:
cs: Poškozená šablona:

en: Visit Theme Site
cs: Navštívit web šablony

[ctx: user]
en: Mark as Spam
cs: Označit jako spam

[ctx: user]
en: Not Spam
cs: Není spam

en: Super Admin <span class="count">(%s)</span> | Super Admins <span class="count">(%s)</span>
cs[0]: Administrátoři sítě webů <span class="count">(%s)</span>
cs[1]: Administrátoři sítě webů <span class="count">(%s)</span>
cs[2]: Administrátoři sítě webů <span class="count">(%s)</span>

[ctx: user]
en: Registered
cs: Registrace

en: You are about to delete the site %s.
cs: Chystáte se smazat následující web: %s

en: You are about to mark the site %s as spam.
cs: Chystáte se označit následující web jako spam: %s

en: You are about to unspam the site %s.
cs: Chystáte se zrušit označení následujícího webu jako spam: %s

en: You are about to archive the site %s.
cs: Chystáte se archivovat následující web: %s

en: You are about to unarchive the site %s.
cs: Chystáte se obnovit z archivu následující web: %s

[ctx: theme]
en: Add New
cs: Instalace šablon

en: Server Address
cs: Adresa serveru

en: Because your install is in a directory, the sites in your WordPress network must use sub-directories.
cs: Protože máte WordPress nainstalovaný v adresáři, tak budou muset jednotlivé weby z vytvořené sítě webů využívat podadresáře.

en: Network Title
cs: Název sítě webů

en: What would you like to call your network?
cs: Jak budete chtít svoji síť webů nazývat?

en: Your email address.
cs: Vaše emailová adresa.

en: An existing WordPress network was detected.
cs: Byla nalezena existující síť webů ve WordPressu.

en: Please complete the configuration steps. To create a new network, you will need to empty or remove the network database tables.
cs: Dokončete prosím zbývající kroky pro konfiguraci této sítě. Abyste mohli vytvořit novou síť webů, tak budete muset nejdříve vyprázdnit (nebo zcela smazat) příslušné databázové tabulky již existující sítě.

en: Enabling the Network
cs: Zprovoznění sítě webů

en: Complete the following steps to enable the features for creating a network of sites.
cs: Provedením následujících kroků umožníte spuštění již vytvořené sítě webů.

en: Fill in the information below and you&#8217;ll be on your way to creating a network of WordPress sites. We will create configuration files in the next step.
cs: Správným vyplněním následujících informací zahájíte proces vytvoření sítě webů ve WordPressu. V dalším kroku pak budou vytvořeny konfigurační soubory.

en: To make your installation more secure, you should also add:
cs: Pro lepší zabezpečení celé vaší instalace WordPressu byste měli do tohoto souboru ještě přidat:

en: Network Details
cs: Nastavení sítě webů

en: Welcome to the Network installation process!
cs: Vítejte u instalace sítě webů ve WordPressu!

en: Sub-directory Install
cs: Instalace do podadresářů

en: Create a Network of WordPress Sites
cs: Vytvořit síť webů ve WordPressu

en: Return to Dashboard
cs: Zpět na Nástěnku

en: Warning:
cs: Upozornění:
