Primátorky letos opět v září, nově bez posádek Dukly a Slavie a pod novým názvem

27/08/2021

Letošní ročník legendárního závodu na Vltavě, který se uskuteční o víkendu 18. a 19. září, přinese jednu zásadní novinku. Poprvé plánovaně na společné lodi neuvidíme mužskou posádku Dukly a ženskou posádku resortního sportovního centra Slávie. Jednoznačně tím hlavní závod nabyde na dramatičnosti, protože dopředu nebude žádný jasný favorit. O to zajímavější bude samotné nedělní finále!

Druhou novinkou letošních závodů je jejich titulární partner – UNIQA pojišťovna, i díky které může akce držet svůj vysoký sportovně-kulturní standard.

Nezapomeňte, že už v pátek 17. září si můžete vychutnat závod univerzitních posádek. Těšte se na jedinečnou atmosféru nejtradičnějšího veslařského závodu, která propojuje historii a současnou špičku českého veslování. Po celý víkend bude na náplavce připravený také bohatý doprovodný program se vstupem zdarma.

Aktuality sledujte na webuFacebooku či Instagramu UNIQA Primátorek!

Akce se koná pod záštitou starostky Mgr. Renáty Zajíčkové a radního pro sport MgA. Davida Duška.