Kde se na Praze 5 bude uklízet v rámci akce „Ukliďme svět, ukliďme Česko“?

08/09/2020

Celkem 10 organizátorů se na naší městské části připojí k „velkému podzimnímu úklidu světa“, k akci „Ukliďme svět, ukliďme Česko“. Organizátory úklidů radnice podpoří již čtvrtým rokem, záštitu nad veřejně prospěšnou akcí převzal místostarosta Ing. Lubomír Brož,  radní Mgr. Zdeněk Doležal a nově i předseda výboru životního prostředí Ing. Jiří Vejmelka. MČ Praha 5 je ráda, že i přes jarní covidové komplikace, se lidé dobrovolně rozhodli připojit k celosvětové výzvě a nevnímají ji „jen“ jako úklidovou, ale spíše jako možnost setkat se a pomoci dobré věci.

Hlavním podzimním úklidovým dnem v roce 2020 bude sobota 19. září, uklízet se bude, ale i v jiné dny.

Organizátoři, kteří se včas přihlásili (do 30. 06. 2020) získali od MČ Praha 5 finanční podporu.

Ale i opozdilcům, kteří se přihlásili po lhůtě, radnice nabídla pomoc spočívající mimo jiné ve svozu odpadu.

Velice si vážíme zájmu o tuto akci a děkujeme všem přihlášeným!

• Zajímá vás, kdo, kdy a kde bude uklízet?

Seznam akcí, organizátorů, včetně dní, časů a míst úklidu najdete níže v tabulce. Pokud byste se chtěli některé z pořádaných akcí rovněž zúčastnit – vyberte si a spojte se s organizátorem.

Doporučujeme před účastí na konkrétním úklidu zkontrolovat čas i místo daného úklidu!

Přílohy ke stažení