Park Portheimka patří každou středu józe. Lekce pod širým nebem budou až do poloviny září

23/07/2020

Jógu si můžete i letos zacvičit zdarma v parku u vily Portheimka a to každou středu od 18 hodin. MČ Praha 5 již pátým rokem pořádá oblíbené lekce jógy, kterou si občané mohou zacvičit pod širým nebem a pod vedením  zkušených lektorů až do poloviny září.

Může přijít kdokoliv, kdo má rád pohyb a rád cvičí v přírodě. Jóga má různá zaměření, na různé partie těla, takže je vhodná pro kohokoliv, kdo má rád pohyb a navíc si může užít krásu Portheimky,“ říká Renáta Zajíčková, starostka MČ Praha 5.

Cvičení je určené nejen pro ty, kteří mají s jógou zkušenosti. Zavítat do Portheimky mohou i úplní začátečníci, což potvrzuje lektor jógy Richard Holický: „Lekce postupují od nejjednodušších cviků, které zvládne každý, ke složitějším. Je na každém, jaký cvik si vybere, s tím, že mu dám nějaký návod.“

Pokud máte zájem užít si jógu (nebo ji jen zkusit) v příjemném a neomezeném prostoru na čerstvém vzduchu, těšíme se na vás, jak již bylo uvedeno, každou středu v parku Portheimka v 18 hodin. V případě nepřízně počasí se lekce ruší bez náhrady.

Níže nabízíme reportáž PRAHA TV z lekce jógy ze dne 22. 7. 2020.