HUDBA PRAHA band se rozloučí s nouzovým stavem koncertem z Barrandova

13/05/2020

V pořadí již čtvrtý streamovaný koncert, z toho třetí z barrandovských ateliérů vám MČ Praha 5 nabídne na svých webových stránkáchfacebooku již tuto neděli, 17. května od 19 hodin. Tentokrát zahraje Hudba Praha band největší hity skupin Jasná PákaHudba Praha band. I tento koncert bude přenášen z legendárního studia č. 2.

Co do počtu účinkujících se bude jednat o zatím největší koncert, na jehož vysílání společnost Barrandov Studio a MČ Praha 5 spolupracují. Hudba Praha band se na něm představí v tomto složení:

Vladimír Zatloukal – kytara, zpěv
Bohumil Zatloukal – kytara, zpěv
Jiří Jelínek – basová kytara
Lucie Lu Jandová – zpěv
Míša Šponar Fojtová – zpěv
Jamajka Koblicová – zpěv
Zdeněk Hnyk – kytara, zpěv, harmonika
Jakub Douda – saxofon
Pavel Skala – bicí

Během večera mimo jiné zazní písně Zákon o zachování energie, Špinavý záda, Pal vocuď, Cizej chlap, Holka Tonka, To tak, Marihuana, Máma táta, Můry, Lunapark nebo A tak dál…

Vypněte tedy v neděli večer na chvíli své televize, všechny starosti „hoďte za hlavu“ a buďte na chvíli jen sami se sebou ve společnosti dobré muziky!