Zájem o lekce Jógy pod sluncem v Portheimce stále roste

22/07/2019

Už počtvrté se oblíbené lekce “Jógy pod sluncem v Portheimce” vrátily do centra Smíchova. Díky dlouhodobé spolupráci páté městské části s Domem jógy Anděl si můžete i letos přijít každou středu zacvičit do parku Portheimka.

Zkušené lektorky vás každou středu provedou různými styly jógy a vy si tak můžete příjemně a přitom aktivně odpočinout po náročném dni v zaměstnání. To vše přímo pod širým nebem v parku Portheimka.

„Jsem rád, že můžeme už počtvrté nabídnout zájemcům o aktivní životní styl venkovní cvičení jógy uprostřed městské zeleně a přitom v klidné části Anděla,” říká Daniel Mazur (Piráti), starosta Městské části Praha 5.

Ředitelka Domu jógy Věra Vojtěchová dodává „Někomu se jóga může na první pohled zdát jako velmi pomalé a fyzicky nenáročné cvičení, ovšem mnohým profesionálním sportovcům by už základní pozice dělaly potíže. Základem jógy je propojení těla a mysli, vnímání sebe sama a hlavně ovládnutí práce s dechem.”

Aktuální druh lekce a jméno lektorky bude vždy zveřejněn na webových stránkách Dům jógy Praha a to minimálně dva týdny předem.

Cvičí se každou středu za příznivého počasí od 18.00 do 20.00 hodin až do 11. září 2019. Lekce si nemusíte rezervovat, jsou zdarma. Podložky si vezměte vlastní, převléci se můžete naproti v OC Nový Smíchov nebo přijďte již ve cvičebním úboru.