Slavnosti středočeských májí v Portheimce zahájí DNY PRAHY 5

14/05/2019

DNY PRAHY 5 začínají ve středu 15. května 2019, kdy si budete z pestré nabídky mnoha organizací na mnoha místech páté městské části vybírat vám nejmilejší zábavu, sport nebo uměleckou aktivitu. Jménem starosty Daniela Mazura a Renáty Zajíčkové, 1. místostarostky, vás zveme na oficiální zahajovací akci „Slavnosti středočeských májí“ do parku Portheimka.

• Akce se koná od 9:00 do 18:00, těšit se můžete na speciálního hosta – Michala z Kouzelné školky.
  • Vstup zdarma.

Celý den proběhne ve znamení jara a probouzení se přírody k životu.

Kromě divadélka pro děti, tanečního vystoupení se můžete těšit i na vyrábění náramků, čelenek a nebo letadel,

na středověké tržiště s kovářem, hrnčířem, provazníkem i tesařem a na pohádkové bytosti, které si pro děti připravily různé úkoly.

Těšíme se na vás a vaše děti v Portheimce a níže nabízíme tipy na další zajímavé akce v rámci deseti DNŮ PRAHY 5, jejichž kompletní program najdete v kalendáři zde.