Food Truck Show Prague opět na Smíchovské náplavce

24/03/2019

Nenechte si ujít „největší setkání food trucků v ČR” na Smíchovské náplavce, jehož pátý ročník se uskuteční v sobotu 30. března od 10 do 18 hodin opět na Smíchovské náplavce. Představí se zde více než 40 občerstvení na čtyřech, třech i dvou kolech, speciálně upravené přívěsy, dodávky, rikši, tříkolky či obří grily.

Můžete se těšit na pestrou nabídku jídel od klasických food truckových taháků, jako jsou hamburgery, hot dogy, grilované sendviče, káva nebo pizza až po stále více populární belgické či holandské hranolky, thajskou kuchyni, pastrami, vietnamské bagety nebo teplé preclíky.

A protože mezi největší evropské food truckové komunity patří Italové, Francouzi a překvapivě také Poláci, budou v nabídce festivalu právě speciality jednotlivých food trucků, které často souvisí se zemí či regionem jejich původu.

• Kdy: sobota 30. března 2019 od 10:00 do 18:00
  • Kde: Smíchovská náplavka – Hořejší nábřeží

• Vstupné na festival:

Na základě zakoupeného  FOOD PASSu – náramku za 50 Kč, kterým se návštěvníci prokáží při nákupu a zároveň dostanou dárek v hodnotě 40 Kč.

Nadále platí, že děti do 12 let, ZTP a důchodci dostanou náramek zdarma.

Více informací na Facebooku, webových stránkách, nebo na  Instagramu.