Víkendové přerušení provozu tramvají v Praze 5

08/03/2019

Dopravní podnik hlavního města Prahy informuje:

1. Z důvodu údržby tramvajové trati dochází v sobotu 9. března 2019 od 7.30 hodin do 18.30 hodin k obousměrnému přerušení provozu tramvají v úseku Anděl – Sídliště Řepy.

Změny tras tramvajových linek :

• Linka číslo 9 je ve směru od Spojovací ze zastávky Arbesovo náměstí odkloněna přes zastávky Anděl (v Nádražní ulici) a Na Knížecí do zastávky Smíchovské nádraží, kde je ukončena.
  • Linka číslo 10 je ve směru od Sídliště Ďáblice ze zastávky Zborovská odkloněna přes zastávky Anděl (v Nádražní ulici), Na KnížecíKřížová a Laurová do zastávky Radlická, kde je  ukončena.
  • Linka číslo 15 je ve směru od Olšanských hřbitovů ze zastávky Arbesovo náměstí odkloněna přes zastávky Anděl(v Nádražní ulici) a Na Knížecí do zastávky Plzeňka, kde je ukončena.
  • Linka číslo 16 je ve směru od Lehovce ze zastávky Zborovská odkloněna přes zastávky Anděl (v Nádražní ulici), Na Knížecí a Smíchovské nádraží do zastávky Hlubočepy, kde je ukončena (nástupní zastávka Zlíchov).

Náhradní doprava

V trase Na Knížecí – Anděl – Vozovna Motol – Sídliště Řepy je zavedena náhradní autobusová doprava číslo X9.

2. Od soboty 9. března 2019 od 18.30 hodin do neděle 10. března 2019 do 20.00 hodin je obousměrně přerušen provoz tramvají již jen v úseku Vozovna Motol – Sídliště Řepy.

Změny tras tramvajových linek:

Linky číslo 9, 10, 98 a 99 jsou ve směru z centra ukončeny v zastávce Vozovna Motol (nástupní zastávka Hotel Golf).

Náhradní doprava

V trase Sídliště Řepy – Vozovna Motol – Hotel Golf (jen výstupní) je zavedena náhradní autobusová doprava číslo X9.

• Více najdete zde.