Všeho do času, Tatra na věky – díl druhý!

06/03/2019

V pondělí 4. března 2019 se konal křest  druhého dílu knihy “Všeho do času, Tatra na věky”, který mapuje život klubu v letech 1978 – 1998 a navazuje na stejnojmenný první díl titulu.

Křest knihy byl spojen s představením nového trenéra mužů týmu RC Tatra Smíchov, kterým je Phil Hopkins.

Společenské akce se zúčastnilo vedení klubu (tvořené devítičlenným výborem) v čele s prezidentem Romanem Ryglem a mnoho významných hostů.  MČ Praha 5 reprezentoval Karel Bauer, místostarosta pro sport, finance a podporu podnikání.

RC Tatra Smíchov je jedním z největších sportovních oddílů na Praze 5 a současně největším rugbyovým klubem v ČR. A jak říká vedení klubu: “Zásluhou dlouhodobé práce s mládeží se naše týmy účastní soutěží ve všech mládežnických kategoriích. Týmy mužů a žen se pak dlouhodobě drží ve špičce extraligových soutěží.

Radnice v loňském roce RC Tatra Smíchov podpořila z dotačních programů finanční částkou na vypracování projektové dokumentace k obnově tribuny a zázemí pro hráče, jejichž stav byl nevyhovující.

Níže nabízíme fotoreportáž z události s využitím fotografií RC Tatra Smíchov:

Více fotografií najdete zde.