Již třetím rokem MČ Praha 5 podpoří akci „Ukliďme svět, ukliďme Česko“

14/03/2019

Již třetím rokem MČ Praha 5 podpoří organizátory úklidů v rámci akce „Ukliďme svět, ukliďme Česko“. Záštitu nad akcí mají místostarosta Martin Slabý a radní Zdeněk Doležal. Chtěli bychom podpořit dobrovolníky právě na území Prahy 5. Tuto akci vnímá radnice nejen jako úklidovou, ale jde i o to, že se místní lidé dobrovolně setkávají a podpoří dobrou věc,“ uvedl Martin Slabý.

Organizátorům přispějeme na úklidové pomůcky, úklidové náčiní a pomůžeme i s propagací akce,“ doplňuje Zdeněk Doležal s tím, že se počítá i s občerstvením pro dobrovolníky.

Hlavním jarním úklidovým dnem v roce 2019 bude sobota 6. dubna.

• Chcete se akce  „Ukliďme svět, ukliďme Česko“ v roce 2019 na území MČ Praha 5 zúčastnit?

Pak neváhejte a postupujete podle návodu níže, což obnáší:

• přihlásit se jako organizátor úklidu na území MČ Praha 5 na uklidmecesko.cz
  • vyplnit  veškeré potřebné informace (místo srazu k úklidu, datum, název úklidu, lokalitu kde se bude uklízet a další)
  • bude vám  přiděleno ID úklidu, pomohou vám s metodikou, zajistí úklidové prostředky a zajistí vám další podporu
  • následně veškeré vyplněné informace včetně přiděleného ID úklidu a vašich údajů zaslat na email:

andrea.holeckova@praha5.cz

• Vše musíte stihnout nejpozději do 18. 3. 2019.

Děkujeme!