Proběhl 2. ročník Smíchovské piruety

05/03/2019

Na zimním stadionu Nikolajka v sobotu 2. 3. 2019 proběhl 2. ročník Smíchovské piruety. Ceny vítězům nejen z řad Krasobruslařského klubu (KK) předal místostarosta Karel Bauer, v jehož gesci je sport, finance a podpora podnikání. Činnost klubu podporuje MČ Praha 5 formou grantů.

Zástupci Krasobruslařského klubu poděkovali “všem zúčastněným, všem soupeřům i nestranným rozhodčím, ale i trenérům za jejich přípravu a rodičům za trpělivost a podporu svých dětí”.

V neposlední řadě bylo zmíněno i poděkování  sponzorům za finanční i věcné dary.

• Výsledková listina je k dispozici zde.

KK Stadion Praha trénuje od roku 1994 na zimním stadionu Nikolajka, kde byl díky rodičům vybudován i baletní sál pro tzv. suchou přípravu. KK Stadion Praha v posledních letech pracuje převážně s dětmi a mládeží do osmnácti let. V rámci projektu “bruslařská školička”  přivádí nejmenší děti ke sportu. Ze školičky se dostávají k dalšímu zdokonalení ke zkušeným trenérům. Po zvládnutí základních prvků krasobruslení se začínají účastnit prvních závodů, a to od projektu “bruslička” až po závody v rámci Mistrovství ČR.

KK mezi sebe přivítá ale i ty, kteří nepomýšlejí na kariéru závodní, ale chtějí se jen naučit dobře bruslit a zvládnout i více či méně složité prvky tohoto krásného sportu. Pod vedením trenérů se mohou zdokonalovat v technice bruslení i malí budoucí hokejisté.