10 000 korun na olympiádu mateřinek

17/04/2003

Rada MČ Praha 5 schválila přidělení finančního příspěvku ve výši 10 tisíc korun pro MŠ Renoirova na konání “Barrandovských olympijských her mateřských škol”.

“Tato dětská olympiáda má již na Barrandově tradici a děti se na ni velmi těší,” uvedl místostarosta Ondřej Gál (ODS) s tím, že finanční příspěvek bude použit na nákup hraček – cen pro soutěžící děti. Samotná olympiáda proběhne v prvním červnovém týdnu.

10 000 korun na olympiádu mateřinek

Rada MČ Praha 5 schválila přidělení finančního příspěvku ve výši 10 tisíc korun pro MŠ Renoirova na konání Barrandovských olympijských her mateřských škol. Tato dětská olympiáda má již na Barrandově tradici a děti se na ni velmi těší uvedl místostarosta Ondřej Gál (ODS) s tím, že finanční příspěvek bude použit na nákup hraček cen pro soutěžící děti. Samotná olympiáda proběhne v prvním červnovém týdnu.