Další domy postoupily do privatizace

17/03/2003

Rada MČ Praha 5 schválila tzv. prohlášení vlastníka o vymezení bytových jednotek, kterým umožnila privatizaci domů Zubatého 7 a U Demartinky 6. “Dále jsme schválili, krom dalších jednotlivců, přistupujících do již privatizovaných domů, i další prodeje právnickým osobám, vzniklým většinou z řad oprávněných nájemců bytů nebo prodeje domů po bytech,” uvedl místostarosta Petr Horák.

Další domy postoupily do privatizace

Rada MČ Praha 5 schválila tzv. prohlášení vlastníka o vymezení bytových jednotek, kterým umožnila privatizaci domů Zubatého 7 a U Demartinky 6.”Dále jsme schválili, krom dalších jednotlivců, přistupujících do již privatizovaných domů, i další prodeje právnickým osobám, vzniklým většinou z řad oprávněných nájemců bytů nebo prodeje domů po bytech,” uvedl místostarosta Petr Horák.

V případě právnických osob šlo například o dům Klicperova 6, Plzeňská 191, Ke Klimentce 29 či Radlická 26. U privatizace ?po bytech? pak šlo o domy: U Pernikářky 5, Na Valentince 13, Na Václavce 15, Malátova 4, Na Bělidle 13 a Matoušova 14.