I písek byl povodňovým darem

11/03/2003

Radní páté městské části schválili přijetí věcného daru – 480 tun písku. Uvedený dar v hodnotě 78 485 Kč poskytla Praze 5 firma TBG Metrostav, s.r.o. na budování protipovodňových bariér při loňské srpnové povodni. Zároveň s věcným darem ale firma poskytla i dalších 200 tisíc korun na odstraňování následků velké vody. Uvedená částka bude sloužit na izolace a podlahy v suterénu Smíchovské tržnice, který byl zatopen do výšky 4 metrů. “Rada firmě za oba dary děkuje,” uvedl starosta Milan Jančík (ODS).

I písek byl povodňovým darem

Radní páté městské části schválili přijetí věcného daru 480 tun písku. Uvedený dar v hodnotě 78 485 Kč poskytla Praze 5 firma TBG Metrostav, s.r.o. na budování protipovodňových bariér při loňské srpnové povodni. Zároveň s věcným darem ale firma poskytla i dalších 200 tisíc korun na odstraňování následků velké vody. Uvedená částka bude sloužit na izolace a podlahy v suterénu Smíchovské tržnice, který byl zatopen do výšky 4 metrů.

“Rada firmě za oba dary děkuje,” uvedl starosta Milan Jančík (ODS).