Radnice schválila dodavatele oprav

14/02/2003

Rada MČ Praha 5 schválila dodavatele oprav vybraných domů. Opravy se provádějí na základě přijatého plánu oprav na rok 2002/3. Ve všech případech veřejnou zakázku získaly firmy, které při srovnatelných podmínkách nabídly radnici nejnižší cenu.

Radnice schválila dodavatele oprav

“Ve všech třech případech se vybíralo z většího počtu oslovených firem,” uvedl starosta Milan Jančík (ODS). “Díky kontrole odhadovaných nákladů pomocí našeho rozpočtáře se podařilo i jednu zakázku pod dohodě s dodavatelem následně i snížit,” dodal.

Dům Radlická 118 čeká větší oprava vodoinstalace za cca 3,5 milionu korun, dům Vltavská 12 čeká popovodňová rekonstrukce sklepních prostor za 657 tisíc korun a dům Holečkova 28 pak oprava elektroinstalace za 816 tisíc korun. Dohromady celkem vše za bezmála pět milionů korun.