Privatizace dalších domů

13/02/2003

Radní MČ Praha 5 schválili prodej dalších dvou domů v rámci probíhající privatizace.

“Projednali jsme také řadu materiálů, kdy do již probíhajících prodejů přistupují další zájemci nebo došlo ke změně kupujících,” uvedl místostarosta Petr Horák, který má privatizaci na starosti. Prodej se týkal domu Na Skalce 15 a U Kavalírky 2, které se oba prodávají formou po bytových jednotkách, dohromady 26 bytů. Změny smluv se týkaly čtyř bytů a přistoupení do privatizace pak sedmi bytů.