Radnice po fontáně pojistí i tržnici

03/02/2003

Výše pojistné částky na sdružený živel a vybavení se stavbou činí 200 milionů a radnice za ní bude ročně platit zhruba 80 tisíc korun. O část nákladů na pojistku se bude dělit s nájemcem – firmou Julius Meinl, která v přízemí provozuje prodejnu a doposud objekt jako hlavní nájemce pojišťovala sama. Proti povodni bude radnice kryta do výše 80 milionů korun, proti zlodějům a vandalům pak shodně do půl milionu korun při různé spoluúčasti (1000 Kč až 10%).

Radnice po fontáně pojistí i tržnici

Rada MČ Praha 5 schválila uzavření pojistné smlouvy na objekt Smíchovské tržnice na nám. 14. října, kde v současné době probíhají stavební úpravy, související s budoucí pobočkou městské knihovny. Výše pojistné částky na sdružený živel a vybavení se stavbou činí 200 milionů a radnice za ní bude ročně platit zhruba 80 tisíc korun. O část nákladů na pojistku se bude dělit s nájemcem – firmou Julius Meinl, která v přízemí provozuje prodejnu a doposud objekt jako hlavní nájemce pojišťovala sama. Proti povodni bude radnice kryta do výše 80 milionů korun, proti zlodějům a vandalům pak shodně do půl milionu korun při různé spoluúčasti (1000 Kč až 10%).