Radnice kontrolovala stavby

13/11/2018

V pondělí 12. listopadu 2018 uskutečnil místostarosta Městské části Praha 5 pro oblast školství Mgr. Vít Šolle spolu s vedoucí Odboru školství Městské části Praha 5 Mgr. Janou Zacharovou a fotografem takzvaný kontrolní den, kdy navštívili rozestavěné a dokončené stavby, které jsou v gesci MČ Praha 5.

V Základní a Mateřské škole U Tyršovy školy  ředitelka školy Mgr. et. Mgr. Soňa Hasenkopfová provedla pracovníky úřadu probíhající nástavbou učeben ve třetím patře školy.

Základní škole waldorfská ukázal ředitel školy Ing. Pavel Seleši dokončené hřiště, které již slouží žákům.

A v Mateřské škole Hlubočepská byla za přítomnosti dětí, ředitelky školy Bc. Ivy Kováčové a učitelek slavnostně přestřižena páska u nového hřiště s herními prvky pro děti.