Andělská matiné slaví úspěch

20/10/2017

V pořadí teprve druhý koncert v rámci cyklu Andělská matiné přilákal 19. října do ZUŠ Štefánikova 19 na sto nadšených posluchačů, jež zcela zaplnili sál. Přítomné přivítal zástupce starosty Městské části Praha 5 Bc. Lukáš Herold a s potěšením přítomným oznámil pokračování řady i v příštím roce, kdy by měly být uspořádány dva koncerty na jaře, pravděpodobně na začátku dubna a května, a dva na podzim.

Cyklus je určen seniorům, kterým je zdarma nabízen hudební zážitek na vysoké umělecké úrovni, a to v odpoledních hodinách a na dobře dostupném místě. Klavírní trio Maestrio zahrálo nadšenému publiku rané Beethovenovo trio a Dumky Antonína Dvořáka. Koncert pod záštitou Bc.Lukáše Herolda pořádala Městská část Praha 5, spolek Pontes musici a ZUŠ Štefánikova 19.