Vzhůru do Ria! Na Smíchovskou náplavku

03/08/2016

Připravili jsme si pro vás sportovně kulturní akci na Smíchovské náplavce, kde budete moct od 8. do 19. srpna sledovat skvělé výkony českých sportovců na velkoplošné obrazovce.

Aktuální informace o dění a programu najdete na facebooku.

Kromě atmosféry brazilské pláže se můžete těšit také na spoustu koncertů, například vystoupí YOYOBAND, Laura a její tygří, Ivan Hlas nebo třeba Viktor Dyk. A když Rio 2016, tak se vším všudy – sporty dostanou prostor i na náplavce, budete si je moct vyzkoušet na vlastní kůži! A to pod dohledem významných českých sportovců.

Chceme oživit smíchovskou náplavku a touto akcí nabízíme nejen pro občany Prahy 5 skvělou možnost, jak sledovat úspěšné výkony našich sportovců, ale představíme také sportovní kluby, které sídlí na Praze 5. Věřím, že organizátoři přivezou na smíchovskou náplavku zajímavé sportovní osobnosti, se kterými se fanoušci budou moci setkat a zároveň sledovat přímý přenos z Ria,“ řekl starosta Prahy 5 Radek Klíma.

Dvanáctidenní akce nabízí jednoduchou kombinaci: fandit, sportovat, bavit se. Na velkoplošné obrazovce poběží přenosy z Ria, které přijdou spolukomentovat sportovní osobnosti. Sportovní kluby z Prahy nabídnou ukázky svých aktivit, představí se staronové olympijské sporty ragby a golf, k tomu se přidají soutěže, koncerty a skvělý program.

Pod vedením trenérů si můžete vyzkoušet nejrůznější sporty, zapsat své děti do klubů.  K dispozici budou nejrůznější trenažery, lezecká stěna, lodě, kola, skatepark, golfové odpaliště, laserová střelnice, ale i streetbalové a fotbalové hřiště. Chystají se turnaje, ale i třeba v moderní čtyřboj.

A kdo se objeví na pódiu? Line up je velmi přitažlivý. Tradiční jména jako Yo yo band, Krausberry, Ivana Hlase, Abraxas, Portless, Hudbu Praha nebo Lauru a její tygry doplní i novější Lola běží, ale i klasický kytarový virtuos Lubomír Brabec. Vše zdarma! Jen občerstvení si tu musíte pořídit za svoje.

Brány velkorysého parku o rozloze 3000 m2 se otevřou 8. srpna a provoz poběží dva týdny až do 19. srpna.