jarní úklid

Datum odpovědi:
20. 04. 2015
Interpelující:
Bc. Bohdana Milatová, DiS.
Interpelovaný:
Příloha interpelace:
Příloha odpovědi:

Interpelace:

Rada MČ Praha 5

V Praze, dne 19. 03. 2015

Interpelace

V jarním a podzimním období, kdy není nic olistnatělé, při cestě tramvají z Barrandovského kopce je vidět nepořádek mezi keři a stromy. Toto se týká i úseku přímo pod Barrandovským kopcem, kde jezdí automobily. Je v plánu MČ Praha 5 toto území uklidit? Děkuji

Bohdana Milatová, DiS

zastupitel

Odpověď:

Bohdana Milatová, DiS

Zastupitelka MČ Praha 5

Vážená paní zastupitelko,

reaguji tímto na Vaši interpelaci, přednesenou na zasedání zastupitelstva Městské části Praha 5, dne 19. 03. 2015.

Městská část Praha 5 není vlastníkem všech pozemků pod Barrandovským mostem. Část pozemků patří soukromým osobám a část patří magistrátu hlavního města Prahy. Magistrátní pozemky uklízíme pravidelně my, jako městská část. Vámi zmíněné pozemky jsou právě ve vlastnictví soukromém, kde se snažíme zajistit úklid prostřednictvím majitelů pozemků, kteří zodpovídají za stav pozemků. Opakovaně dotčené subjekty oslovujeme pro zjednání úklidu, a to i v součinnosti s Městskou policií. V současné době probíhá opakovaně úklid na magistrátních pozemcích.

V Praze dne 8.4. 2015

starosta MČ Praha 5