právní služby

Příloha interpelace:
Příloha odpovědi:

Interpelace:

Interpelace I. Vážený pane místostarosto, zajímavou položkou hospodaření městské části je položka „Konzultační, poradenské a právní služby“. Žádám o zveřejnění přehledu za 1. pololetí roku 2014, které výdaje kterým konkrétním osobám byly z této položka uhrazeny. V případě, že se jedná o posudky, též o informaci, kdy a kým byly projednány.    RNDr. Milan Macek, CSc.,zastupitelV Praze dne 19. 6. 2014

Odpověď:

Vážený pane doktore,
odpovídám na Vaši interpelaci vznesenou na jednání zastupitelstva dne 19. 6. 2014 ve věci žádosti o zveřejnění „přehledu za 1. Pololetí roku 2014, které výdaje, kterým konkrétním osobám byly z této položky uhrazeny“.
Požadovaný přehled Vám v příloze zasílám.
Uvedená stanoviska, posudky nebo poskytnutá právní pomoc jsou realizovány v naprosté většině ve vztahu k příslušnému věcnému odboru, který argumentaci použije v rámci odůvodnění a důvodových zpráv u materiálů, předkládaných do výborů, komisí, případně radě. Informaci v jakých orgánech byl výstup dodavatele projednán je tak zjistitelná velmi obtížně.
Vážený pane doktore, doufám, že uvedená odpověď Vás uspokojí.