park Na Skalce

Interpelace:

Interpelace I.

Vážený pane starosto,

opět se ve své interpelaci vracím k parku Na Skalce, dříve Eliščiny sady. Park byl v roce 2012 v centrální části rekonstruován nákladem cca 6 mil. Kč. Proč od té doby není park pravidelně udržován? Úklid po zimě a napuštění jezírka lze jen těžko považovat za dostatečnou pravidelnou údržbu a nutnost oprav je evidentní. Například drobnými opravami jezírka lze předejít jeho pozdějším nákladným rekonstrukcím.

RNDr. Milan Macek, CSc., zastupitel

V Praze dne 15. 5. 2014