Geosan

Příloha interpelace:

Interpelace:

Vážený pane starosto,

děkuji za zveřejnění některých materiálů jako odpověď na moji interpelaci ze dne 20. 6. 2013. k developerskému projekt firmy Geosan Sigma na Malvazinkách. Dovoluji si ještě požádat o zveřejnění:

1. Hlasování jednotlivých členů ZMČ tak, jak je zveřejňováno u jiných usnesení. Bude pak zřejmé, kteří konkrétní zastupitelé prosadili tento projekt, který byl předložen „na stůl“, tedy těsně před zahájením jednání zastupitelstva a odmítli jeho přeložení na následující zastupitelstvo, které se sešlo jen o týden později.
  2. Znalecký posudek. Je určitě zajímavé, kdo a na základě jakých podkladů vykouzlil takovouto „baťovskou“ cenu, těsně pod hranicí, o které již rozhoduje Zastupitelstvo hlavního města Prahy.

RNDr. Milan Macek, CSc., zastupitel

V Praze dne 12. 9. 2013

Odpověď:

Vážený pane doktore,

v odpovědi na Vaši interpelaci vznesenou na jednání zastupitelstva dne 12. 9. 2013 ve věci projektu firmy Geosan Sigma přikládám Vámi požadované dokumenty.