reorganizace úřadu

Interpelace:

Interpelace III

Vážený pane starosto,

školství je oblast s přímým dopadem na občany. Je zarážející, že po půl roce od reorganizace úřadu nemá odbor školství, kultury a sportu jmenovaného vedoucího, ale v jeho čele je pouze zaměstnanec pověřený vedením tohoto odboru. Nechci spekulovat, zda to má či nemá vliv na stávající problémy ve školství v MČ Praha 5, ale zajímá mě, kdy a jak tuto záležitost bude Rada MČ řešit.

RNDr. Milan Macek, CSc., zastupitel

V Praze dne 19. 6. 2012

Odpověď:

Vážený pane doktore,

k Vaší interpelaci III. ze dne 19.6.2012:

Na 27. zasedání Rady městské části Praha 5 konané dne 24.7.2012, číslo usnesení 27/1110/2012 bylo v bodu III. uloženo Ing. Radovanu Košťálovi Ph.D., pověř. Výkonem funkce tajemníka vypsat neprodleně výběrové řízení na obsazení funkce vedoucího Odboru školství, kultury a sportu. V současné době výběrové řízení probíhá.

MUDr. Radek Klíma

starosta MČ Praha 5