účast na jednáních

Interpelace na starostu MČ Praha 5 MUDr. Radka Klímu

V Praze dne 15.11. 2011

Vážený pane starosto,

Na předminulém zastupitelstvu jste slíbil, že nejpozději do měsíce provedete revizi fungování jednotlivých výborů, komisí a dalších poradních orgánů.  Uplynuly dva měsíce a stále nic.

Nechci se zabývat účastní koaličních zastupitelů při jednání jednotlivých výborů či komisí (za zmínku snad stojí, že pan kolega Homola byl přítomen z 21 zasedání komise majetkové a privatizace pouze 5 či bývalý místostarosta Kroha z 15 zasedání komise územního rozvoje 4). To jistě víte, stejně  jako to, že bezpečnostní komise se sešla jen 6,  naposledy 13.7. a  komise řízení rizik dokonce 24.5.. To, co se mi nepodařilo zjistit a proč se prostřednictvím interpelace ptám, je fungování redakční rady časopisu Pětka pro Vás. Prosím, sdělte mi, kolikrát se tato redakční rada sešla, kde najdu zápisy z jednání  a kdo z členů této redakční rady se ho zúčastnil.

Bc. Lukáš Herold

Předseda KV ZMČ Praha 5

Odpověď:

Vážený pane zastupiteli,

redakční rada se koná pravidelně každý měsíc. Její hlavní náplní je potvrzení podoby aktuálního čísla měsíčníku “Pětka pro vás” před jeho odesláním do tisku, čemuž je přizpůsoben také termín redakční rady. Níže Vám zasíláme jejich přehled, obecně lze shrnout, že se jedná zpravidla o termín blízký odeslání časopisu do tisku.

Předsedou redakční rady jsem já, ostatními členy jsou vedoucí OVV Mgr.Jana Skalová,DiS., Michal Šesták, Jaroslav Knap a Aleš Martínek. Tyto informace jsou uvedeny také v tiráži časopisu.

Redakční rada pracovala v těchto termínech (počínaje dubnovým číslem 2011): 8.4., 3.5., 30.5., 27.6., 25.7., 29.8., 26.9., 27.10., 28.11. Výstupem z jednání je vždy odsouhlasené číslo, které je předáno do tisku.

MUDr. Radek Klíma