odposlouchávací zařízení

Datum odpovědi:
24. 05. 2011
Interpelující:
Mgr. Lucie Roučková, Ph.D.
Interpelovaný:
MUDr. Radek Klíma
Příloha interpelace:

Interpelace:

Interpelace

MUDr Radek Klíma

starosta MČ Praha 5

Zařízení proti odposlechům instalované na Radnici MČ Praha 5

Žádám pana starostu o písemné sdělení ve věci instalace zařízení bránících odposlechu v kancelářích a zasedacích místnostech Úřadu městské části Praha 5.

Pokud tato zařízení byla instalována, tak za jakým účelem, kam všude byla umístěna, kterou firmou, kdy a za jakou částku.

Mgr. Lucie Vávrová, Ph.D

členka zastupitelstva MČ 5

V Praze 26.04.2011

Odpověď:

MUDr. Radek klíma

starosta městské části

Vážená paní

Mgr. Lucie Vávrová, Ph.D.

zastupitelka městské části Praha 5

– zde

V Praze dne 24. května 2011

Věc:    Odpověď na interpelaci z 26.4.2011

Zařízení proti odposlechům instalované na Radnici MČ Praha 5

Vážená paní magistro,

dne 26. 4. 2011 jsem na jednání mimořádného Zastupitelstva městské části Praha 5 obdržel Vaší interpelaci ve výše uvedené věci.

Dovolte mi, abych Vám v krátkosti odpověděl takto:

V lednu roku 2011 byla provedena kontrola stavu technického zabezpečení vybraných prostor Úřadu městské části, na základě toho byly vytipované prostory pro umístění těchto zařízení. Vybraný dodavatel, společnost ALTIS SECURITY, s.r.o., IČ: 25713101 (dále jen společnost) v období od 1. 3. 2011 do 31. 3. 2011 provedla kontrolu, návrh a instalaci nového technického zabezpečení za cenu 187.070,- Kč bez  DPH. Nové technické zabezpečení bude Městské části Praha 5 dále na základě smlouvy pronajímáno.

Technické zabezpečení bylo instalováno v kancelářích členů rady a v zasedací místnosti rady za účelem zajištění bezpečnosti jednáních představitelů Městské části Praha 5.

Předpokládám, vážená paní magistro, že jsem tímto zcela vyčerpávajícím způsobem reagoval na Vaše dotazy uvedené v interpelaci, ale kdybyste shledala v této věci ještě další dotazy, neváhejte se na mne s důvěrou obrátit.

MUDr. Radek Klíma

starosta MČ Praha 5