Garáže Švédská ul.

Příloha interpelace:

Interpelace:

Vážený pane starosto,

ve Švédské ulici 635/8 probíhá výstavba, jedná se o úpravy domu a o přístavbu podzemních garáží. Žádám o prověření, zda tato výstavba
1.      byla řádně povolena a zda byly dodrženy zákonem předepsané postupy a lhůty;
2.      nepoškozuje oprávněné zájmy vlastníků sousedních pozemků a nemovitostí, například zda plánovaná výstavba garáží na pozemku parc. č. 3324 nemůže způsobit narušení stability svahu, destrukci rodinného domu č. p. 839 a tím i ohrozit zdraví a životy osob v domě i v okolí.

RNDr. Milan Macek, CSc., zastupitel
V Praze dne 29. 7. 2010

Odpověď:

Vážený pane doktore,
v příloze zasílám část dopisu Odboru výstavby MČ Praha 5 ve věci zaslání spisu Odboru stavebnímu MHMP k přezkoumání rozhodnutí a předkladu odvolání, z kterého plynou odpovědi na obě Vaše otázky. Naleznete zde genezi vydání stavebního povolení, včetně lhůt a odvolání a dále informace o průběžných kontrolách, kdy je konstatováno, že stavba probíhá v souladu s ověřenou stavební dokumentací pro stavební povolení a příslušnými stanovisky dotčených orgánů.

S úctou

Ing. Petr Horák

Příloha: Část dopisu ve věci zaslání spisu Odboru stavebnímu MHMP k přezkoumání rozhodnutí a předkladu odvolání.