Dotazy občanů

Téma: Dotazy občanů

Interpelace

Vážený pane radní,
obrací se na mě občané s následujícími dotazy a já sám je zodpovědět nedovedu, proto se obracím přímo na Vás.
V obchodním rejstříku je uvedena dnes již vymazaná společnost s obchodním jménem Milan Vrkoč s.r.o. se sídlem Hostivice, Dlouhá 1219, IČ 261 47 327. Tato obchodní společnost patřila ze 100% Milanovi Vrkočovi, bytem …………, který byl zároveň jednatelem.
V této souvislosti se chci zeptat, zda tato společnost patřila Vám nebo jde o shodu jmen.
A pokud jste byl vlastníkem, proč společnost skončila v konkurzním řízení, a proč konkurzní řízení bylo zamítnuto pro nedostatek majetku a společnost byla následně vymazána z obchodního rejstříku.
Fotokopie výpisu z obchodního rejstříku společnosti Milan Vrkoč s.r.o., IČ 261 47 327, se sídlem Hostivice, Dlouhá 1219 tvoří přílohu této interpelace.

V Praze dne 7.3.2023

………………………………………..
Mgr. Jan Klusoň
zastupitel MČ Praha 5